Profil uživatele
Mammka
Nikola Majerská | prodávající
Nové Město nad Metují
Registrace: 18.11.2015

!!! Podnikání je mou vedlejší činností, berte to prosím na vědomí, chodím do zaměstnání a mám malé děti !!! Děkuji za trpělivost a pochopení.


Od 1.1. 2020 oblečení k prodeji pouze skladem, usiji, vložím, ihned bez čekání kupujete. 
 

 Miluju tě! MILÉ TVOŘILKY A NAKUPUJÍCÍ JSEM NESMÍRNĚ RÁDA, ŽE SE KE MNĚ RÁDI VRACÍTE. VAŠE OHLASY, PŘIBÝVAJÍCÍ NADŠENCI A HODNOCENÍ MI DÁVAJÍ NEJEDNO VELKÉ PLUS V MÉM ŽIVOTĚ A ŽE TO CO DĚLÁM MÁ SMYSL...

DĚKUJI VÁM VAŠE NIKOL ZA MAMMKA !!!! Miluju tě!

 

Babičce jsem sedávala na klíně a pozorovala jsem ji při draní peří, pak to peří, které bylo po celé světničce zašívala na starém šlapacím stroji do polštářů. To vám bylo spaní, jako ve snu. Byla to právě ona, která mě přivedla ke krásnému koníčku jménem šití.

Můj ateliér obývají dvě profi krásky od firmy JANOME, rovnosteh a overlock, takže výrobky ode mne budou krásně začištěné.

Mým cílem je plnit přání a dekorovat pokojíčky vašich ratolestí, protože kdy jindy žít v pohádkách, než když jsme malý.

Spinkání jako v pohádce, na chvilku zavřít oči a snít.

ani severský styl dekorování pokojíčku nám není cizí

A když mám chvilku volné ruce šiji oblečení podle mého designu, to najdete u mne taky vše ihned k odeslání, ušiji, změřím,vložím, odesílám. Pokud máte zájem o jinou velikost jsem tu k dispozici.

MILUJU TO

 

SlunečnicePŘEJI VÁM PŘÍJEMNĚ STRÁVENÉ CHVILKY PŘI PROHLÍŽENÍ MÉHO OBCHŮDKU Slunečnice

 

 

 

Způsob dopravy
Zboží je posíláno doporučeně českou poštou.
Obchodní podmínky

1. Úvodní ustanovení

Tyto obchodní podmínky platí pro nákup zboží od prodejce Mammka v internetovém obchodě https://www.fler.cz/mammka. Podmínky blíže vymezují a upřesňují práva a povinnosti kupujícího a prodávajícího.

2. Objednávka a uzavření kupní smlouvy

K uzavření kupní smlouvy mezi prodávajícím a kupujícím dojde odesláním objednávky ze strany kupujícího a jejím přijetím ze strany prodávajícího. Objednávka i její přijetí probíhají prostřednictvím systému na stránkách www.fler.cz. Kupní smlouva je uzavřena přijetím objednávky prodávajícím. Uskutečněním objednávky kupující stvrzuje, že se seznámil s obchodními podmínkami prodávajícího.

3. Kupní cena a její úhrada

3.1. Kupní cena je uvedena u každého zboží. Kupní cenou se rozumí cena za zboží a částka za poštovné a balné (dále jen poštovné).

3.2. Kupující je povinen do 7 dnů od uzavření kupní smlouvy uhradit kupní cenu zboží. Platba probíhá bezhotovostně prostřednictvím bankovního převodu. Pokud kupující neuhradí objednávku do 14 dnů od jejího uskutečnění, je prodávající oprávněn od smlouvy odstoupit a objednávku zrušit.

3.3. Prodávající vystaví ke každé objednávce doklad o zaplacení.

4. Dodání zboží

Zboží zasílá prodávající prostřednictvím České pošty jako doporučenou zásilku.

5. Odstoupení od smlouvy (vrácení zboží)

5.1. Kupující má právo podle § 1829 občanského zákoníku do 14 dnů ode dne převzetí zboží odstoupit od kupní smlouvy.

5.2. Pokud odstoupí kupující od kupní smlouvy, zašle prodávajícímu bez zbytečného odkladu (nejpozději do 14 dnů od odstoupení od smlouvy) zboží, které od něho obdržel. Zboží nesmí jevit známky užívání či opotřebení. Náklady na vrácení nese kupující.

5.3. Odstoupí-li kupující od smlouvy, prodávající mu vrátí bez zbytečného odkladu všechny prostředky, včetně nákladů na dodání, které od něho na základě smlouvy přijal, stejným způsobem. 

5.4. V případě, že je zboží vyráběné na zakázku pro konkrétního kupujícího, není kupující oprávněn od smlouvy odstoupit.

Tyto obchodní podmínky jsou platné od 07/09/2018

Další prodejní profily
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
775451
27.12.2018 OPĚT PŘIJÍMÁM VAŠE OBJEDNÁVKY
Zboží
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím