Profil uživatele
manumama
Prodávající
Hrušovany u Brna
Registrace: 14.1.2020

Moc ráda Vás tu vítám, moje jméno je manumama:), taková jedna manuálně tvořící máma....  

Všechny moje výrobky jsou originály, vyráběné s láskou a podle fantazie. Od každého výrobku je dostupný zatím pouze jeden kus. V případě zájmu není po domluvě problém vytvořit další nebo podobný výrobek na zakázku.

Najdete tu různé věcičky pro radost, především šperky, voňavé dárečky nebo dekorace domova

Tvořím vše sama, ale protože jsem manumama, některé produkty mi pomáhá vyrábět starší z mých dvou úžasných dětí, takže je výroba časově náročnější, než by bylo nutné.... To druhé mladší zase funguje jako kontrolor kvality - aby se křehký výrobek nerozpadl ani po pádu z výšky, zmáčknutí v ručičce, případně příchuť mýdla odpovídala popisu...:):) Takže je třeba někdy uklidit o mnohem více, mnohem déle, náročněji..

O to víc ale výrobky vznikají s láskou, dětským i maminčiným nadšením, pro radost, zábavu a potěšení dětské i dospělácké duše. Dost často je to také prostředek relaxace, způsob, jak si vyčistit hlavu, dopřát si chvíli pro sebe a neusnout:):)

O to více mě ale těší, pokud manumama udělá někomu radost a budou se výrobky líbit, nosit a používat.  

 

Ať se vám tu líbí a kdykoliv se na mě obraťte:)

Vaše manumama

 

 

 

 

 

 

Způsob dopravy
Výrobek je zabalen v dárkovém balení, které je zahrnuto v ceně. Podle konkrétního typu je zboží zabaleno do krabičky, obálky nebo bublinkové fólie a zasíláno českou poštou nebo PPL. Cena dle velikosti konkrétního výrobku.
Obchodní podmínky

OBCHODNÍ PODMÍNKY

PLATBA
Manumama vyžaduje za své výrobky platbu předem na účet. Podklady k platbě Vám zašlu prostřednictvím emailu nebo sms při potvrzení objednávky včetně VS - variabilního symbolu, který prosím nezapomeňte uvést.

ZPŮSOB DODÁNÍ
Zboží je zasíláno v dárkovém balení, které je zahrnuto v ceně. Podle konkrétního typu je zboží zabaleno do krabičky, obálky nebo bublinkové fólie a zasíláno českou poštou nebo PPL. Cena za dodání zboží se liší dle velikosti konkrétního výrobku a je zaslána spolu s potvrzením objednávky. Vyplývá z platných tarifů ČP, nebo PPL dle velikosti zboží.

DOBA DODÁNÍ: dle konkrétního výrobku viz info v profilu. U výrobků skladem do 3 dnů, u výrobků na zakázku do 7 dní.

ZÁRUČNÍ DOBA:
Záruční doba je poskytována dle platného záručního řádu.

REKLAMACE:
Kupující (fyzická osoba) má právo podle odstavce 6 novely občanského zákoníku č.367/2000 odstoupit od kupní smlouvy do 14 dnů od převzetí zboží. Pokud se tak rozhodne, musí nepoškozené zboží bez známek užívání nebo opotřebování, v původním a nepoškozeném obalu včetně veškeré dokumentace a příslušenství poslat zpět v uvedené lhůtě (určující je datum doručení přepravní firmou). Prodávající obratem zákazníkovi vrátí zpět odpovídající částku převodem na účet zákazníka.
Vrácení peněz je prováděno opět převodem na účet. Od vrácené částky budou odečteny náklady spojené s objednávkou pro zákazníka a expedicí zboží které prodejce vynaložil v souvislosti s dodáním zboží zákazníkovi (např. přepravné, přebalení zboží apod.). Kupující je povinen prodávajícího informovat elektronickou poštou, že od kupní smlouvy odstupuje. Doručení zboží do sídla provozovatele internetového obchodu hradí spotřebitel. Pokud je zboží vráceno v pořádku v původní podobě, a to bez známek poškození nebo používání, bude vrácena celá platba za zboží mimo poštovného.


OCHRANA OSOBNÍCH ÚDAJŮ:
Všechny sobní údaje kupujících jsou zpracovávány a použity pouze pro účely vyřízení objednávky.
Tyto údaje nejsou nijak dále zpracovávány nebo poskytovány třetím osobám.

Veškerou komunikaci prosím směřujte formou emailu, běžně komunikuji denně, nejpozději do 2 dnů.

Děkuji, že Vás manumama zaujala a přeji hodně radosti z mého nadšeného tvoření?

 

manumama

Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
Žádné aktuální informace.
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím