Profil uživatele
Mariemal
Prodávající
Toužim
Registrace: 7.1.2013

Jmenuji se Marie, žiji v malém západočeském městečku Toužim, jsem již babičkou a všechny vás moc zdravím :).

Ve volném čase ráda maluji olejovými a temperovými barvami na plátna různých velikostí. Zátiší, krajinky, obrázky s dětskými motivy a nejraději maluji květiny,moře, lodě,nebráním se ani moderně. Skvěle si u práce se štětcem odpočinu a je to pro mne plnohodnotný relax.

V infocentru města Toužim jsem vystavovala své obrázky již několikrát,poslední výstava zde proběhla letos v měsíci únoru 2013.Byla docela úspěšná,návštěvnost na malé městečko dosti vysoká,byly se na mé výtvory podívat i děti ze základní a mateřské školy u nás, což mě potěšilo.

Vítám vás v mém obchůdku - prosím, nahlédněte. Ráda pro Vás namaluji obrázek s motivem, jaký si budete přát. Po dohodě mi můžete zaslat Váš oblíbený obrázek krajiny nebo fotografii z dovolené, z dětství,zátiší z květů,ovoce atp. nebo si vybrat některý z mých obrázků, i s originální tématikou. Budu pro Vás malovat ráda.

Mariemal

Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
Žádné aktuální informace.
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Žádní oblíbení uživatelé.
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím