Menu
--
Domů Profil prodejce Marjen
  • Prodejce od r. 2012
  • Boskovice, ČR
Hodnocení: nehodnocen
Aktivita: -
Registrace: 11.11.2012
Město: Boskovice
Stát: ČR

Marjen

/ Prodávající
Novinky
Žádné aktuální informace.

Zdravím všechny, kteří zavítají na tento portál a můj profil.

Jmenuji se Marie a celý svůj život jsem se věnovala různým tvůrčím činnostem jako je pletení, háčkování, šití, aranžování suchých květin, encaustica. Před dvěma lety jsem se začala zajímat o bižuterii. Zpočátku jsem ketlovala, avšak před rokem mě nejvíce nadchly šité šperky, které jsou v současné době mým největším koníčkem. Ve všem co jsem kdy vytvářela jsem byla samoukem a inspiraci jsem čerpala z časopisů a knih.  Pokud něco vyrábím, tak vždy v nějaké obměně nebo v jiné barvě, takže každý šperk je vlastně originálem. Šité šperky jsou  velmi náročné na čas a spotřebu materiálu, což se bohužel odráží i v ceně,  nicméně životnost je velmi vysoká. Aby Vám výrobek vydržel ve stejné kvalitě co nejdéle, doporučuji brát šperk na sebe jako poslední tzn. po nalíčení, aplikaci parfému a laku na vlasy, čímž zabráníme barevným změnám materiálu. Dále je nutné šperky odkládat před koupáním, sprchováním a sportem. 

Prostřednictvím Fleru bych se tímto s Vámi chtěla podělit o výsledky svého tvoření a budu ráda, pokud Vás nějaký výrobek zaujme a bude se líbit.

Způsob dopravy
Zboží zasílám poštou jako doporučený dopis zabalené v bublinkové obálce v den připsání platby na účet.Platbu prosím uhradit nejpozději do 14dnů od objednávky.
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od Marjen

Oblíbení uživatelé
Žádní oblíbení uživatelé.
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím