Profil uživatele
Marrianna
Prodávající
Frýdek - Místek
Registrace: 9.1.2009
Jsem žena a proto mám ráda šperky. Šperky, které podtrhují osobnost. Šperky, které doplňují celkovou vizáž, když jdu do práce, na schůzku, do divadla, na ples atd.... Při mých procházkách po obchůdcích, kde v dnešní době můžeme vidět mnoho různých skvostů jsem si všimla, že vlastně koumám co se mi líbí ale.... To ale bylo velmi důležité, protože jsem si uvědomila, že tam stojím a říkám si tohle bych změnila a bylo by to skvělé, nebo něco bych přidala a bylo by to ono. Při těchto myšlenkách jsem zjistila, že vlastně už v hlavě měním a vytvářím úplně jiné a vlastně své šperky. A to byl ten inpulz, který mne "nakopnul" a usadil ke stolu, kde okamžitě začly vznikat mé dílka. Pak už bylo jen otázkou času, kdy jsem se rozhodla svými výrobky potěšit jiné a proto jsem tady a ne jen já, ale i mé skromné výtvory.
Způsob dopravy
Zboží zašlu českou poštou, zabalené do bublinkové obálky. Pokud budete mít zájem o více výrobků najednou, platba poštovného bude pouze ve výši, které je uvedeno pro jeden výrobek.
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
Žádné aktuální informace.
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Žádní oblíbení uživatelé.
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím