Domů Profil prodejce Martina Krupičková
  • Prodejce od r. 2010
  • Praha, ČR
Hodnocení: nehodnocen
Aktivita: -
Registrace: 11.12.2010
Město: Praha
Stát: ČR

Martina Krupičková

/ Prodávající
Novinky
Žádné aktuální informace.

1975, Světlá nad Sázavou ve znamení Panny.

Vystudovala jsem Střední uměleckoprůmyslovou školu textilní v Brně, obor Textilní výtvarnictví - podobor - Návrhář pletařských výrobků, kde jsem se začala zdokonalovat v malířství a kreslířství. Po ukončení školy jsem odjela na několikaměsíční pobyt do Velké Británie a USA. V současné době pobývám a tvořím v Praze.

O tomto zemitém znamení zvěrokruhu se v astrologii říká, že lidé v něm narození mají sklony k detailům a romantice, a snad právě proto maluji obrazy s tematikou přírody. Lidské postavy zde naleznete zřídka, ale pokud jsou vyobrazeny, představují běžný život kolem nás.

Mám za sebou několik úspěšných tuzemských autorských výstav. V roce 2008 obraz Posázavský Pacifik vybrán z více než 10.000 přihlášených děl a byl vystaven na úspěšné světové výstavě Royal Academy of Arts 2008 Summer Exhibition v Londýně. Můj styl navazuje na dlouhou tradici Impresionismu. Obrazy jsou obdivovány v soukromých sbírkách v tuzemsku i v zahraničí (Velká Británie, USA, Belgie, Francie, Švédsko, Kanada, Slovenská republika).

První olejová malba vznikla jako dárek pro přítele a během dalších let přišlo mnoho dalších, které jsou charakteristické výraznými barvami a silnými tahy špachtlí na černém pozadí. Nepoužívám štětce a pracuji s takovými valéry, abych vyjádřila hloubku mezi světlem a stínem. Zachycení světla v pravém okamžiku je pro mě tím nejdůležitějším.

" Svět nám představuje široké pole nádherných zákoutí, a mnohá z nich jsou přehlížena. Pro mnoho z nás žijícím rušným životem se snažím ukázat, co mnohdy nevidíme, a alespoň potěšit vaše oči a pohladit vaši duši."

Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od Martina Krupičková

Oblíbení uživatelé
Žádní oblíbení uživatelé.
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--