Profil uživatele
Maryb
Marcela Rybáková | prodávající
Veselí nad Lužnicí
Registrace: 5.2.2009

Jmenuji se Marcela Rybáková a jsem z jižních Čech, kde zatím máme stále krásnou přírodu. Ráda se tou přírodou toulám a to mne přivedlo ke sbírání zajímavých přírodnin ze kterých se snažím vytvořit něco pěkného. 

Abych v zimě a nepohodě nenechala ruce zahálet pak beru do ruky háček a tvořím menší hračky a bytové doplňky. V této klidné době se věnuji i tvorbě vzorů pro vyšívání a háčkování.

Protože se tvorbě vzorů věnuji už víc jak 30 let a za tu dobu vytvořila a prodala v přímém prodeji tisíce vzorů (hlavně natištěných na papíru) setkávám se se svými "dětmi" bohužel na nejrůznějších, i zahraničních, servrech. Někdo vymazal můj podpis, někdo se s tím ani nenamáhal. Kopírování, sdílení a někdy i prodeji bohužel zabránit nemohu.

Poslední zálibou, ale asi největší, jsou šperky a jejich tvorba, Snažím se o to, aby každý kousek byl trochu jiný. Na mých stránkách je najdete jen ojediněle protože je raději nabízím v přímém prodeji, kdy si o nich mohu se zákazníky i povídat. Důvodem jejich malé nabídky zde je i to, že jsem mizerná fotografka a mnohé fotky nebyly uznány k zařazení. Beru je sebou hlavně na různé jarmarky a tak se snad někde potkáme.

Způsob dopravy
Česká pošta nebo možné dojednat osobní odběr (bez poštovného). Zásilky balím do obálek z bublinkovou folií nebo obaluji molitanem
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
Žádné aktuální informace.
Zboží
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.