Od 20.2. nebudu moci přijímat až do odvolání žádné objednávky (zdravotní důvody)
Profil uživatele
Maryb
Marcela Rybáková | prodávající
Veselí nad Lužnicí
Registrace: 5.2.2009

Jmenuji se Marcela Rybáková a jsem z jižních Čech, kde zatím máme stále krásnou přírodu. Ráda se tou přírodou toulám a to mne přivedlo ke sbírání zajímavých přírodnin ze kterých se snažím vytvořit něco pěkného. 

Abych v zimě a nepohodě nenechala ruce zahálet pak beru do ruky háček a tvořím menší hračky a bytové doplňky. V této klidné době se věnuji i tvorbě vzorů pro vyšívání a háčkování.

Protože se tvorbě vzorů věnuji už víc jak 30 let a za tu dobu vytvořila a prodala v přímém prodeji tisíce vzorů (hlavně natištěných na papíru) setkávám se se svými "dětmi" bohužel na nejrůznějších, i zahraničních, servrech. Někdo vymazal můj podpis, někdo se s tím ani nenamáhal. Kopírování, sdílení a někdy i prodeji bohužel zabránit nemohu.

Poslední zálibou, ale asi největší, jsou šperky a jejich tvorba, Snažím se o to, aby každý kousek byl trochu jiný. Na mých stránkách je najdete jen ojediněle protože je raději nabízím v přímém prodeji, kdy si o nich mohu se zákazníky i povídat. Důvodem jejich malé nabídky zde je i to, že jsem mizerná fotografka a mnohé fotky nebyly uznány k zařazení. Beru je sebou hlavně na různé jarmarky a tak se snad někde potkáme.

Způsob dopravy
Česká pošta nebo možné dojednat osobní odběr (bez poštovného). Zásilky balím do obálek z bublinkovou folií nebo obaluji molitanem
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
Žádné aktuální informace.
Zboží
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím