Domů Profil prodejce MAya Khe ARt
Zuzana Gajdošová
  • aktivní prodejce od r. 2010
    Reaguje na objednávky obvykle do 1 hodiny.
  • Rosice u Brna, ČR
  • 1104 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (777) 100%
Nadšenci: 2279
Aktivita: aktivní
Prodáno: 1104
Registrace: 27.4.2010
Město: Rosice u Brna
Stát: ČR

MAya Khe ARt

/ Prodávající
Novinky
1013147
25.6.2022 Vložen obRAz, kódovaná kresba, svěřuji original: https://www.fler.cz/zbozi...
ZuzaNa MAya

https://www.youtube.com/w...

 

Jsem ztělesněním své tvorby, to co tu najdete, je živá zkušenost, kterou si sama ovšřuji ve hmotě, přes tělo. Nevěřím, co kdo říká, tvořím svoji vlastní zkušenost, prožitek. Tvořím život ve smrti--- pokladám základy Nové Země.

Nejsem ku divání a ni čtení vašim rozumem. A už vůbec ne inspirace, k tomu, jak se má co dělat. Chte-li mě vidět, je třeba, se dívat srdcem! Potom pochopíte, co skrze umění, svou tvorbou, skrze tělo předávám.

 Nadčasová multidimenzionální tvorba, která je pro ty, kteří chtěji poznat, kdo jsou, a jsou odhodlaní na sobě pracovat, tedy překonávat hranice komfortu, které se neustále posouvají a vyvýjejí.

Art is my Life. Life is the mastery of the arts in live broadcasting on Earth and beyond. Yes, breathe☆Keys to the source of all creation☆

 

0bRAzy, ilustrace, šperky, doplňky, soud světlo, duše, láska, srdce...

MILUJI své světlo, které vrhá stín

Miluji svůj stín, který vrhá světlo

Miluji, to co dělám, a jsem vděčná za každý nádech, za každý dotek, který mohu vytvořit, za doteky, od těch, které ze srdce miluji. Miluju vás.

 

Podpora prostoru a čištění : nature vykuřovací alchymic směsi

doteky z hvězd☆doteky srdce♡DUŠE

tóny, zvuky, hudba v tichu, orchestr galaxie

mapy do Zdroje PRAstvoření

multidimentionalita

 

Lunární Klíče ku sobě, solární vstupy, aktivace bran v těle, které spouští nutné procesy ku sjednocení všech částí sebe sama. Návrat do zdroje, všeho a všech.

 

 

 

Srdečně

ZuzaNa Maya khe Art

 

 

 

 

Tělo/Hvězda jako brána k duši. Návrat Domů. Zdroj. Vešnost. Eden.

Sjednocení všeho a všech. Přesah 3D člověka/naučená mysl o tom, co je život a jak se má žít. System přesvědčení do kterého se rodíme.

Návrat k sobě je proces a každý musí projít sám za sebe, sám sebou! Projít a zarovnávat se s novými vyššími světelnými frekvencemi, oktávami bytí a následně je žít, ztělesňovat. V praxi jde o pochopení o čem je 3D/4D (materie) matrix a z jakého základu je tvořen, provždy pro-pustit 3D systém, kompletně z těla. Tím je utvářen prostor pro světelnou inteligenci, jenž člověka/mysl/ego přesahuje - od 5D výše (duch)
Děje se postupně, avšak velmi rychle. Pokud je člověk vnímaví, může naciťovat, že ne vše je tu v pořádku, což má určitý smysl a to procitnutí. Nejde o osvícení, ale vidět věci tak jak jsou. PodpoRA v těchto časech je více jak znatelná. Člověk přesahuje své člověčenství (ne-moc), vstupuje do své síly, moci a lásky, jako podstaty bytí, nalezá sebe sama, chápe kdo je. Zdroj. RAdost. LÁSKA. Esence, která je podstatou a 3D člověk se ji velmi, velmi bojí, neb láska totálně obnažuje, svléká do naha. Vidět sebe sama a člověčí ubohost je celkem silný proces a prožitek.

Čím více se pouštím já ... a přijímám univerzalní světelné bytí a zárovnávám se s aktualizacemi v poli... tím i má tvorba se prohlubuje ...je živa, čistá... má svůj vyšší smysl... je mnohaúrovňová, multidimentionální ( v právě teď existuje vedle sebe mnoho vesmírů, dimenzí )

Mimo obrazy, tvořím harmonizační a energetické šperky, náramky a náhrdelníky z krystalů, do kterých je přes mě vkládány informace a klíče, které opět spouští a podporují procesy člověka/bytosti na individuální úrovni. Kombinace kamenů, krystalů mají svůj řád a vyšší smysl, svůj čas i prostor. Každé období, kterými procházíme v kalendářním cyklu je na jemnohmotné úrovni identifikovatelné určitými kódy, zvuky, barvami. Fyzický svět je určen na základě znaků - semiotika.

Vše je provázané, jedno nelze oddělit od druhé tu.
Vše má svůj čas, vývoj, nic nezůstává stejné, každý okamžik je nový....nový nádech...dar existence. Od-puštení minulosti, která zůstává vaši sou-částí. Darem.

 

Pro RAdost vznikají i různé radosti na sebe i do domu, v rámci nezištné lásky a pochopení jí skrze člověku běžné tzv. "věci denní potřeby"

 

Nákup u mně znamená, že berete věškerou zodpovědnost jako bytost, která se rozhodla vzít život do svých rukou, navrátit se plně k sobě sama, což je práce na sobě, zachování čistoty a integrity ( žádné množení zakoupené práce odě mě není dovoleno, slouží pro vaši podporu! na mnoha úrovních, k integraci.

Pokud s koupí mé tvorby váháte, ať z jakývkoliv důvodů, napište mi! Vše ujasníme, vykomunikujeme v soukromé zprávě či telefonicky.

Vracení zboží. Zvažte předem vaši investici, které je vašim celotělovým rozhodnutím ( má tvorba slouží roky, obrazy jsou nadčasové), ať k vracení nedochází. Vše patřičné je uvedeno v popisu a do detailu ---) tedy - každá bytost bere zodpovědnost za sebe sama. Vše, co každému děje venku,  má vyšší smysl, který lze chápat až s odstupem a ve správný čas. 

Má tvorba slouží a je podporou pro vzestupnou síť z 3D do 5D plus.

 

 

Se vší úctou

děkuji za spolutvorbu.

Zuzana MAya

 

 

 

 

 

 

 

 

Způsob dopravy
Česká pošta, cena/hodnota dle tarifu plus balné. Zásilky nad 2222 korun, mají dopravu 0, hrádím je ze své energie.
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od MAya Khe ARt

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--