Profil uživatele
meeschap
Prodávající
Mladá Boleslav 2
Registrace: 25.2.2011

Jsem kreativní nadšenec pro krásné oblečky a doplňky, které ladí s jejich nositelem. Mám ráda nadčasovost se špetkou luxusu a originality. Vytvářím věci jak na zakázku, tak i pro radost a jejich krásu samotnou. Hlavním předpokladem je perfektní zpracování a nápaditost detailů. VŠECHNY MATERIÁLY PŘED JEJICH POUŽITÍM ŘEŠÍME VE SMYSLU JEJICH BEZPROBLÉMOVÉ ÚDRŽBY, tzn. u kombinovaných modelů jsou obavy z nemožnosti jejich údržby zbytečné.

Součástí mojí práce je i tzv. FASHION TERAPIE, během které je oděv brán jako součást vztahu k sobě samé, sebepřijetí a nabití zdravého sebevědomí...jedním z projektů v tomto duchu je kolekce MÁ MILOVANÁ...jedná se o kolekci vest z neoprénového materiálu, event. ECO kůže, které je možno ozdobit podle toho co máte ráda, so vám připomene příjemné  chvilky a zaručeně zvedne náladu. Neoprénový materiál je v nabídce v několika barevných variantách, samotné vesty pak ve 3 základních střizích...pro inspiraci najdete několik vest k zakoupení v shopu ;-)

 

 

Podzim je báječný čas !

Collection "Flower essences"

 

 

Collection 2013 "After Apocalypse Women´s World"

Svět žen,plný touhy po kráse...kráse v "dokonalosti" do nejmenších detailů našich těl…iluze, která je pomíjející a pro každého tak relativní jako počasí, roční období,úhel pohledu každého z nás...zapomínající na krásu odrážející se ve tváři každé ženy...tu krásu, tvořenou city, zážitky, postojem, úplností sama v sobě, individualitou...hmatatelnou v plodech našich činů, které se kutálejí životy všech jako jablka různých chutí a tvarů...

Panna a Netvor (Pavla Michalíková & Šimon Pikous):

 Kolekce "Luxury coloured" 2012:

 

 

Pavla Michalíková & Dalin Toral:

Způsob dopravy
Česká pošta - cenný balík (typ obalu určuje velikost zboží)
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
 
Novinky
Žádné aktuální informace.
Zboží
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.