Profil uživatele
meeschap
Prodávající
Mladá Boleslav 2
Registrace: 25.2.2011

Jmenuji se Pavla Michalíková a jsem kreativní nadšenec pro krásné oblečky a doplňky, které ladí s jejich nositelem. Mám ráda nadčasovost se špetkou luxusu a originality. Vytvářím věci jak na zakázku, tak i pro radost a jejich krásu samotnou. Hlavním předpokladem je perfektní zpracování a nápaditost detailů. VŠECHNY MATERIÁLY PŘED JEJICH POUŽITÍM ŘEŠÍME VE SMYSLU JEJICH BEZPROBLÉMOVÉ ÚDRŽBY, tzn. u kombinovaných modelů jsou obavy z nemožnosti jejich údržby zbytečné.

Součástí mojí práce je i tzv. FASHION TERAPIE, během které je oděv brán jako součást vztahu k sobě samé, sebepřijetí a nabití zdravého sebevědomí...jedním z projektů v tomto duchu je kolekce MÁ MILOVANÁ...jedná se o kolekci vest z neoprénového materiálu, event. ECO kůže, které je možno ozdobit podle toho co máte ráda, so vám připomene příjemné  chvilky a zaručeně zvedne náladu. Neoprénový materiál je v nabídce v několika barevných variantách, samotné vesty pak ve 3 základních střizích...pro inspiraci najdete několik vest k zakoupení v shopu ;-)

 

Podzim je báječný čas !

Collection "Flower essences"

 

Collection 2013 "After Apocalypse Women´s World"

Svět žen,plný touhy po kráse...kráse v "dokonalosti" do nejmenších detailů našich těl…iluze, která je pomíjející a pro každého tak relativní jako počasí, roční období,úhel pohledu každého z nás...zapomínající na krásu odrážející se ve tváři každé ženy...tu krásu, tvořenou city, zážitky, postojem, úplností sama v sobě, individualitou...hmatatelnou v plodech našich činů, které se kutálejí životy všech jako jablka různých chutí a tvarů...

Panna a Netvor (Pavla Michalíková & Šimon Pikous):

 Kolekce "Luxury coloured" 2012:

 

 

Pavla Michalíková & Dalin Toral:

Způsob dopravy
Česká pošta - cenný balík (typ obalu určuje velikost zboží)
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
 
Novinky
632589
19.6.2017 Od 30.6.17 jsme na dovolené, tzn.poslední objednávku před dovolenou přijímáme do 23.6.17. Děkujeme za pochopení a těšíme se na Vás po dovolené!
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.