Domů Profil prodejce Melinda L.
  • aktivní prodejce od r. 2016
    Reaguje na objednávky obvykle do 5 minut.
  • Liberec, ČR
  • 96 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (27) 100%
Nadšenci: 216
Aktivita: aktivní
Prodáno: 96
Registrace: 6.2.2016
Město: Liberec
Stát: ČR

Melinda L.

/ Prodávající
Novinky
863212
10.2.2020 Šijeme také na zakázku! Nebojte se nás kontaktovat v případě, že se Vám líbí nějaký náš prodaný kousek, chcete určitý model v jiné barvě nebo pokud hledáte někoho, kdo zrealizuje Vaši představu!

Jsme rodinná ruční kožená galanterie Melinda L., milujeme kůži a milujeme design!

Jsme kreativní duo matka/dcera a naše kabelky a tašky vyrábíme a šijeme ručně, bez použití strojů. V praxi to znamená, že každému stehu předchází nejprve proražení dírky do kůže děrovací vidličkou (a kladivem), poté ruční prošití jehlou s voskovaným nylonovým vláknem. Věříme v hodnotu řemesla, originálních kousků a také v to, že handmade předmět má prostě duši, kterou mu sériová výroba nedá :) Dostane-li se Vám náš kousek do ruky, můžete si být jisti, že nikdo jiný na světě stejný model nemá.

Použité kůže, kovové prvky, vlákna a ostatní materiály vybíráme s největší pečlivostí a dbáme na poctivé zpracování, naše výrobky mají potenciál dělat Vám radost dlouhá léta. Věříme v kvalitu nad kvantitou!

Každá naše kabelka je ručně vyrobený unikát, který jsme nastokrát obrátili v rukou, než dosáhl finální podoby. Jsou to takové naše děti a doufáme, že je budete mít tak rádi, jako my! <3

Mimo naši nabídku kabelek šijeme také na zakázku, nebojte se nás kontaktovat v případě, že se Vám líbil nějaký z našich prodaných kousků, rádi byste určitý model v jiné barvě nebo pokud hledáte někoho, kdo zrealizuje Vaši představu a přání!

Zakoupený předmět odesíláme v nejkratším možném termínu po připsání platby. Pokud by se Vám zakoupené zboží po doručení nelíbilo, můžete nám ho na vlastní náklady zaslat zpět. Před zasláním nás, prosím, informujte zprávou či e-mailem, popište důvod vrácení a nepoužité zboží v originálním obalu pošlete doporučeně (pokud zasíláte Ćeskou poštou, tak i pojištěné na nákupní hodnotu). 

Vyskytne-li se jakýkoli problém s materiálem (nevztahuje se na odřeniny) či jeho zpracováním, ochotně s Vámi dohodneme opravu.

S radostí vám zodpovíme jakékoli otázky ke zboží!

Petra a Iva, Tým Melinda L.

Způsob dopravy
Česká pošta - posíláme doporučeně + pojištěné/ Zásilkovna
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od Melinda L.

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--