Profil uživatele
mendozajewels
Prodávající
Ústí nad Labem
Registrace: 18.1.2018

Jmenuji se Nikol. Jsem studentkou České zemědělské univerzity v Praze se zaměřením na Provoz a ekonomiku. I přes to, že jsem se rozhodla studovat ekonomickou školu, už od střední školy mě to nejvíce táhlo k umění. Od střední školy jsem se zajímala především o Fashion design. Design zůstal mým koníčkem i nadále a já jsem od navrhování a šití šatů přešla k tvorbě náušnic. 

 

Mám ráda výrazné kousky, a proto jsem si pořídila na plesovou sezónu troje výrazné náušnice. A pak mě napadlo, co kdybych je začala tvořit? Specifikuje to mou osobnost, protože mám ráda lišit se od ostatních a něčím "šokovat". A přesně takové jsou i moje náušnice. A tak jsem se začala zajímat o to, jak tvořit náušnice. Než jsem se dopátrala, jak se jmenují jednotlivé komponenty, které musíte mít pro tvorbu náušnic, jaké tvořím já, tak to chvíli trvalo (:D).

 

A tak jsem začala tvořit pro sebe. Postupně jsem je začala dávat a prodávat kamarádkám. 

O pár měsíců později už mě nejenom oslovovaly moje kamarádky a kamarádky mých kamarádek, ale i úplně cizí lidi. Začaly mi psát vizážistky o spolupráce a maturiní třídy se mě ptaly na sponzoring. Zúčastnila jsem se akce Beautiful&Strong, kde jsem poprvé měla možnost mít svůj stánek s náušnicema. Poté jsem měla možnost být na Mezinárodním tanečním festivalu v Ústí nad Labem a otevíraly se mi další nové nabídky.

 

A protože jsem se rozhodla můj koníček zase posunout o další level výš, založila jsem si obchůdek zde na Fleru. Nejenom, že díky tomu ušetřím můj čas, tak především ten Váš. O proti objednávání přes FB či instagram vidím hlavní výhodu v tom, že vidíte, jaké zboží je dostupné, či není. Jednoduše si zboží objednáte a o pár dní později ho už máte doma. Nemusíte mě kontaktovat přes zprávy a ptát se, jestli mám náušničky skladem a čekat, až budu online. A o lepší přehlednosti stránek už vůbec nemluvím. 

A tak doufám, že se Vám moje tvorba bude líbit a brzy budou zdobit i Váš outfit.

Nikol

 

 

Způsob dopravy
Česká pošta - doporučeně, šperk je zasílán v krabičce (dále zabalený do papírové obálky)
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
 
Novinky
761710
7.11.2018 7.11. 2018 - aktualizace Fleru, nové kategeorie - Malé náušnice, Střední náušnice a Velké náušnice.
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Žádní oblíbení uživatelé.
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.