Profil uživatele
Metr_Áček
Prodávající
Praha 9
Registrace: 30.9.2010

Dobrý den!

Vítám vás ve svém virtuálním obchůdku.

O sobě bych mohla říct, že jsem mladá, mírně praštěná holka se spoustou nápadů (občas ulítlých) a velkou chutí do života a tvoření. Již od mala ráda maluji (zvláště na sklo), drátkuji, smaltuji, dělám keramiku, vytvářím z papíru, fima a v podstatě ze všech možných i nemožných věciček. Již jsem vyzkoušela různé techniky, avšak nejvíce mě chytly korálky.

Momentálně se korálky (a vše ke korálkování potřebné) nachází v celém mém pokoji i jeho okolí, takže by se dalo říct, že tvořím, kudy chodím :). Doma mám vyrobených šperků a jiných věciček celé hromady (které stále rostou), takže jsem se rozhodla, že se o ně s Vámi podělím. Jedná se o šperky určené pro všechny věkové kategorie, nosí je má rodina (maminka, babička) i kamarádky, které mě již dlouho přemlouvaly, abych se zde na Fleru angažovala.

Doufám, že se Vám budou mé výrobky líbit stejně jako se líbí jim.

Způsob dopravy
Česká pošta, zboží odesíláno doporučeně v bublinkové fólii či krabičce (dle rozbitnosti šperků). Další možností je osobní převzetí v Praze.
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
Žádné aktuální informace.
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Žádní oblíbení uživatelé.
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím