Domů Profil prodejce MexicoArt
  • Prodejce od r. 2010
  • Brno, ČR
Hodnocení: nehodnocen
Aktivita: -
Registrace: 14.10.2010
Město: Brno
Stát: ČR

MexicoArt

/ Prodávající
Novinky
Žádné aktuální informace.

 

MexicoArt - originální tapisérie

Záměrem umělců, kteří vytvořili tyto tapisérie je uchovat exkluzivitu designu. Každý z těchto kusů tapisérií je autentický – originál – jednotlivě ručně vyrobený na dřevěných stavech. Zobrazené motivy vychází z tradice a mytologie původních obyvatel Jižní Ameriky. Jejich hlavním znakem je použití výhradně přírodních barviv, které umělci získávají z rostlin, květů a ovoce a jejich vzájemnou kombinací dosahují různé tóny barev. Kromě barev rostlinného původu se při výrobě využívají také barvy získané ze samičky červa nopálového, který je škůdcem na kaktusech nopal. (Pokud by jste chtěli vidět jak tento červ vypadá, může se Vám to podařit například, když se propijete až na dno láhve tequily, kam se také přidává.)

            Výroba koberců v Oaxace si už po desítky roků udržuje svoji tradici a dědí se z generace na generaci, z rodiny na rodinu. První koberce měly neutrální barvy, až v 60-letech dvacátého století se začalo s výrobou také barevných koberců. V naší nabídce naleznete obě varianty.

            Snahou naší společnosti MexicoArt je prostřednictvím těchto nádherných přírodních tapisérií Vám zprostředkovat bližší zážitek originální Mexické kultury a vnést tak do vaší domácnosti teplo, štěstí a radost ze života.

 

 

 

Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od MexicoArt

Oblíbení uživatelé
Žádní oblíbení uživatelé.
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--