Profil uživatele
mh wood
Prodávající
Čavisov
Registrace: 13.5.2019

Vítejte na mém profilu!

Zabývám se výrobou designových a funkčních výrobků z masivního dřeva. Především se jedná o nejrůznější doplňky do domácnosti, k jejichž výrobě používám pouze to nelepší, co nám příroda nabízí.

Ať už se jedná o základní materiály jako dřevo (zde používám nejkvalitnější tvrdé dřevo jako dub, buk, javor, třešeň, švestka, hruška a ze zahraničních potom americký ořech, padauk, palisander, amaranth apod.)

K povrchové úpravě používám nejčastěji kombinaci olejů a vosků, které jsou nejen přírodního původu, ale zároveň jsou určeny pro přímý styk s potravinami, vytvářejí nádherný sametový porch a jsou lehce obnovitelné.

U spousty výrobků Vám rád vyjdu stříc při individualizaci - rozměry, použité dřevo, intarzie na základě Vašich požadavků nebo přímo vyrobím podle Vašeho grafického návrhu - třeba přání ke svatbě, narozeninám, vstupní cedili s názvem firmy apod. - vše podle Vašeho přání.

 

 

Způsob dopravy
Zboží zasílám obvykle následující den po objednávce. Dodání službou PPL je následující pracovní den po odeslání objednávky. Zboží je zabaleno tak, aby nedošlo k jeho poškození během přepravy, obvykle v kartonové krabici s bublinkovou či jinou měkkou výplní. Při převzetí zboží zkontrolujte, pokud zjistíte poškození, zboží nepřijímejte a vraťte přepravci. V případě, že si objedáte výrobu zboží na zakázku, tato obvykle trvá dle složitosti a dostupnosti výrobních materiálů (především vzácnějších druhů dřeva) 3 - 10 dní.
Obchodní podmínky

fdfb xdfgsgfs

Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
Žádné aktuální informace.
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím