Profil uživatele
Mirin
Prodávající
Praha 5
Registrace: 14.4.2011

 

Dobrý den,

vítám Vás ve svém internetovém obchodě na Fleru.

Již jako dítě jsem měla ráda malbu, tvořivé práce a stále jsem vymýšlela něco, co by potěšilo lidskou dušičku. To mi zůstalo. Z dětských malůvek a fantazií jsem mezi lety 2000 až 2002 vyspecifikovala svůj osobitý styl, který je pro mě identický. V té době jsem také začala vystupovat pod svým pseudonymem "Mirin". Přibližně od roku 2004 se začal v mé tvorbě postupně objevovat ještě jeden - jiný styl, který se vyprofiloval v roce 2009. Ten je jen odrazem mého dalšího vývoje. V současnosti mě tedy, až na občasné výjimky, charakterizují tyto dva styly.

Mě nejvíce vyhovujícím způsobem seberealizace je malba. Jedná se o malbu textilií, nejčastěji triček a halenek. Výjimkou však není ani spodní prádlo, kalhoty, kravaty, šátky a zkrátka jakýkoliv textil, který se dá přikrášlit něčím osobitým. Dále se věnuji malbě obrazů. Používám zpravidla temperové barvy. Maluji obvykle na tvrdý papír, karton nebo přímo na zdi pokojů. Často maluji i přáníčka. V tomto případě používám mj. také fixy nebo pastelky. Přáníčka jsou rozměru přehnuté A5, který je vhodný do standardní dopisní obálky. Vnitřní strany jsou volné bez textu.

Každý kus je originál, stejně jako je to s námi lidmi. Věřím, že zde každý nalezne to pravé právě pro něj a bude se z mých výrobků těšit. V případě zájmu maluji i na zakázku (např. na Vaše textilie).

Přeji příjemný nákup a děkuji za spolupráci.

Mirin  (Miroslava Trojáková)

 

 

Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
 
Novinky
Žádné aktuální informace.
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím