Domů Profil prodejce Miroslava Maixnerová
  • Prodejce od r. 2012
  • Brno, ČR
Hodnocení: nehodnocen
Aktivita: -
Registrace: 1.12.2012
Město: Brno
Stát: ČR

Miroslava Maixnerová

/ Prodávající
Novinky
Žádné aktuální informace.

Ahoj !

Co dělám, když mám "tvořivou" ? Vezmu si tužku, progreso, komixový nebo kaligrafický fix a kreslím. Anebo sáhnu po své oblíbené technice - suchém pastelu - protože je v krabici tolik odstínů a z jejich kombinace vzniká na plátně hotová symfonie ! A když chci hodně přemýšlet, lámat si hlavu, v noci se probouzet a nevědět jak dál, vrhnu se na plakát...no a komix - ten má prostě šťávu, nemyslíte ?

V Brně, kde bydlím, taky vedu výtvarné kurzy pro děti, mládež a dospělé. Malé skupinky a individuální přístup jsou pro mne prioritou. Na hodinách se smějeme, diskutujeme, mluvíme o všem možném a někdy si i lezeme na nervy. Jak naložit s čárou, která neodpovídá mým představám...? Jak se dostat k tomu, co chci umět...? Jak vytvořit ze "zkaženého" výkresu něco krásného...? Pokládáte si Vy, nebo Vaše děti podobné otázky ? Neváhejte a ozvěte se mi ! Aktuální presentaci výtvarných počinů mých studentů budete moci již brzy shlédnout v brněnské galerii Katakomby (divadlo Husa na provázku). 5.6.2014 v 17:00 hod.otevřeme tuto výstavu vernisáží. Jste srdečně zváni !

Mirka

Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od Miroslava Maixnerová

Oblíbení uživatelé
Žádní oblíbení uživatelé.
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--