Domů Profil prodejce Miru-Pavla
  • aktivní prodejce od r. 2008
    Reaguje na objednávky obvykle do 11 hodin.
  • Kaplice, ČR
  • 2978 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (439) 100%
Nadšenci: 686
Aktivita: aktivní
Prodáno: 2978
Registrace: 30.7.2008
Město: Kaplice
Stát: ČR
Důležitá informace: Totální výprodej balícího materiálu z důvodu zrušení provozovny.

Miru-Pavla

/ Prodávající
Novinky
Žádné aktuální informace.

 

 

Profil- Miru

Ahoj, od malička jsem ráda pořád něco tvořila a zůstalo mi to i v dospělosti. Zajímám se o spoustu kreativních činností a také pár jsem si jich vyzkoušela.Baví mě učit se a tvořit nové věci. Již delší dobu mě úplně pohltilo vše co se točí kolem balení dárků,výroby krabiček a přáníček. Balení dárků nás s kolegynkou nadchlo natolik, že jsme si otevřely malý obchůdek s dárkovou službou,tudíž můj koníček se stal i z části mojí prací. Jak se říká i z obyčejného dárku se dá vykouzlit krásný dárek,který potěší obdarovaného.

Najdete zde rozmanité tvary krabiček,přáníček,obalů na lahve v různém barevném provedení a spoustu výtvorů a nápadů na darování peněz k narození miminka,  k narozenínám, k vánocům, k promoci atd.,které jsou v současné době velmi oblíbené.Pokud se Vám bude něco u nás líbit objednejte si.Přáníčka je možné po domluvě upravit /vlastní text,vykání,tykání atd.

Do každého přáníčka je možné vlepit text nebo kapsičku na darování peněz.Pokud budete objednávat a budete mít zájem o doplnění textu nebo kapsičky, prosíme sdělte nám to při objednávce.

Každý náš výrobek je originál, tudíž se dodaný výrobek  může trochu lišit od předlohy / nepatrný rozdíl barev a materiálu/. V případě větší odlišnosti,výrobek nafotíme a pošleme Vám k odsouhlasení.

Profil-Pavla

Zdravím všechny na Fléru. I já bych měla o sobě něco napsat. Musím nejprve podotknout, že k balící službě mě téměř přinutila moje kolegyně. Měla jsem obavu, že se mé výrobky nebudou líbit, nebo, že zákazník bude chtít zabalit dárek a dokonce se bude dívat. Dnes jsem své kolegyni vděčná, neboť se i moje výrobky líbí, což mě velice těší a tím ztrácím ostych své výrobky presentovat a dokonce prodávat. Jelikož mi tvořící práce není cizí, neboť jako malá holka jsem chodila do výtvarného kroužku a některé práce jsem také měla na výstavě, za což jsem se tenkrát styděla, vracím se tak k mé zálibě- vymýšlet a tvořit.

Pokud si u nás nějaký výrobek objednáte,budeme rády za Vaše hodnocení,případně za zprávu, že Vám balíček došel v pořádku.

 

 

 Vložily jsme několik ukázek našeho balení dárků na jakékoli přiležitosti.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  //www.seznam.cz/

Způsob dopravy
Zboží Vám zašleme přes Českou poštu.Balné si neúčtujeme.Po domluvě možno zboží vyzvednout v našem kam. obchůdku. Při zasílání pouze stuh je možné zboží zaslat po dohodě v obyčejné obálce jako dopis.
Další prodejní profily
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Zboží

Další zboží od Miru-Pavla

Oblíbení uživatelé
Zobrazování oblíbených uživatelů není majitelem účtu povoleno.
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--