Totální výprodej balícího materiálu z důvodu zrušení provozovny.
Profil uživatele
Miru-Pavla
Prodávající
Kaplice
Registrace: 30.7.2008

 

 

Profil- Miru

Ahoj, od malička jsem ráda pořád něco tvořila a zůstalo mi to i v dospělosti. Zajímám se o spoustu kreativních činností a také pár jsem si jich vyzkoušela.Baví mě učit se a tvořit nové věci. Již delší dobu mě úplně pohltilo vše co se točí kolem balení dárků,výroby krabiček a přáníček. Balení dárků nás s kolegynkou nadchlo natolik, že jsme si otevřely malý obchůdek s dárkovou službou,tudíž můj koníček se stal i z části mojí prací. Jak se říká i z obyčejného dárku se dá vykouzlit krásný dárek,který potěší obdarovaného.

Najdete zde rozmanité tvary krabiček,přáníček,obalů na lahve v různém barevném provedení a spoustu výtvorů a nápadů na darování peněz k narození miminka,  k narozenínám, k vánocům, k promoci atd.,které jsou v současné době velmi oblíbené.Pokud se Vám bude něco u nás líbit objednejte si.Přáníčka je možné po domluvě upravit /vlastní text,vykání,tykání atd.

Do každého přáníčka je možné vlepit text nebo kapsičku na darování peněz.Pokud budete objednávat a budete mít zájem o doplnění textu nebo kapsičky, prosíme sdělte nám to při objednávce.

Každý náš výrobek je originál, tudíž se dodaný výrobek  může trochu lišit od předlohy / nepatrný rozdíl barev a materiálu/. V případě větší odlišnosti,výrobek nafotíme a pošleme Vám k odsouhlasení.

Profil-Pavla

Zdravím všechny na Fléru. I já bych měla o sobě něco napsat. Musím nejprve podotknout, že k balící službě mě téměř přinutila moje kolegyně. Měla jsem obavu, že se mé výrobky nebudou líbit, nebo, že zákazník bude chtít zabalit dárek a dokonce se bude dívat. Dnes jsem své kolegyni vděčná, neboť se i moje výrobky líbí, což mě velice těší a tím ztrácím ostych své výrobky presentovat a dokonce prodávat. Jelikož mi tvořící práce není cizí, neboť jako malá holka jsem chodila do výtvarného kroužku a některé práce jsem také měla na výstavě, za což jsem se tenkrát styděla, vracím se tak k mé zálibě- vymýšlet a tvořit.

Pokud si u nás nějaký výrobek objednáte,budeme rády za Vaše hodnocení,případně za zprávu, že Vám balíček došel v pořádku.

 

 

 Vložily jsme několik ukázek našeho balení dárků na jakékoli přiležitosti.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  http://www.seznam.cz/

Způsob dopravy
Zboží Vám zašleme přes Českou poštu.Balné si neúčtujeme.Po domluvě možno zboží vyzvednout v našem kam. obchůdku. Při zasílání pouze stuh je možné zboží zaslat po dohodě v obyčejné obálce jako dopis.
Další prodejní profily
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Fotogalerie
 
Novinky
Žádné aktuální informace.
Zboží
Oblíbení uživatelé
Zobrazování oblíbených uživatelů není majitelem účtu povoleno.
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím