Nejbližší termín možnosti odeslání zboží z ČR je od 25. května do 12. června 2020.
Profil uživatele
mischka
Prodávající
Olomouc
Registrace: 1.3.2008

Ulítávám na rokajlu. Fascinuje mě barevná škála a nepřeberné množství druhů těch droboučkých kousíčků skla. Fascinuje mě ta možnost skládat jeden vedle druhého jen s pomocí jehly a nitě a vytvářet cokoliv, co mi fantazie dovolí.

V minulých letech jsem se účastnila mezinárodní soutěže Battle of The Beadsmith, o které se víc můžete dozvědět v tomto článku.

Trošičku víc se o mně a o mé tvorbě můžete dozvědět v krátké reportáži Fler TV.

Pokud vás zajímá, jak vznikají některé mé šperky, pod pokličku postupu můžete nahlédnout třeba v tomto návodu na vyšívaný náramek.

Co u mě najdete:

Především vyšívané a šité rokajlové šperky. Brože, náušnice, náramky i náhrdelníky (semtam i něco jiného) ze stovek a tisíců droboučkých kousíčků skla. Poskládané tak, jak mne vedla fantazie. Inspirací je mi svět okolo mě. Mé šperky odráží mé nálady, mé zážitky, to, co se mihlo kolem mě a otisklo se mi do paměti. Můj pohled na svět... Za každým šperkem je kromě mnoha hodin a dnů práce i konkrétní osobní prožitek, vjem, představa. Každý šperk je originálem... Samostatnou hrou s barvami a tvarem.
Nabídka těchto složitých a časově náročných šperků je prokládána jednoduššími kousky, zhotovenými vždy z výběrových materiálů (japonský rokajl TOHO nebo Miyuki, minerály, šperkové kameny).

Čím déle se tvorbě věnuji, tím větší důraz kladu na detail, perfektní zpracování a exkluzivitu materiálu.

Co u mě nikdy nenajdete:

Plastové výlisky a vůbec jakékoliv šperky z plexi, sériové kousky a nenáročnou jednoduchou bižuterii. 

VÝBĚR Z MÉ TVORBY

Náušnice ve tvaru můr všech možných barev:

Velké vyšívané brože v podobě hmyzu:

Ale nejen hmyzu:

Vyšívané náhrdelníky:

A také jiné vyšívané šperky:

Mám hlavu plnou nápadů a času nikoliv tolik, kolik bych si přála. Snažím se do obchůdku stále přidávat nové originální kousky a věřím, že šperky, přidávané postupně tak, jak běží nápady hlavou a funguje fantazie, Vás osloví a budou se Vám líbit :-)

Způsob dopravy
Zboží zasílám vždy poštou jako doporučenou zásilku, v případě vyšší ceny potom jako cenné psaní, případně obchodní balík. Malé věci ve šperkové krabičce v bublinkové obálce, větší, případně křehčí v krabici.
Obchodní podmínky

Kupující zasláním objednávky stvrzuje, že souhlasí s níže uvedenými obchodními podmínkami.

Níže uvedené obchodní podmínky platí pro nákup u prodejce mischka prostřednictvím internetového obchodu www.fler.cz/mischka. Obchodní podmínky stanovují a upřesňují základní práva a povinnosti prodejce i kupujícího. Práva a povinnosti zde neuvedené se řídí občanským zákoníkem.

Kupní smlouva vzniká v okamžiku odeslání objednávky kupujícím.

Potvrzení objednávky provede prodávající. Nakupující je o potvrzení informován vnitřní poštou nebo e-mailovou zprávou na adresu, kterou uvedl při nákupu.

Při požadavku změny charakteru objednaného zboží (barva, velikost) v doplňkové zprávě objednávky nemusí prodávající na tuto změnu brát ohled. V takovém případě může objednávku odmítnout. Změnu charakteru zboží je možné předem domluvit s prodávajícím vnitřní poštou a vyrobit zboží podle přání kupujícího.

O přijetí platby a následném odeslání zboží je kupující informován vnitřní poštou a/nebo e-mailovou zprávou na adresu zadanou v systému.

Kupující má právo do 14 dnů od doručení zboží od smlouvy odstoupit a zboží vrátit (a to i bez udání důvodu).

Kupující nemá právo odstoupit od smlouvy o dodávce zboží, které bylo upraveno podle přání spotřebitele nebo zhotoveno na zakázku pro jeho osobu.

Pro účely uplatnění práva na odstoupení od objednávky musí zákazník o svém odstoupení informovat prodávajícího formou jednostranného právního jednání, tzn. doporučeným dopisem nebo e-mailem.

Zboží musí být vráceno nepoškozené, bez zjevných vad způsobených užíváním a ve vhodném obalu, který zabrání možnému poškození zboží při přepravě. Zboží posílané zpět není možné zasílat dobírkou.

Částka za zakoupené zboží bude kupujícímu vrácena po přijetí vráceného zboží prodejcem.

Náklady spojené s přepravou vráceného zboží od kupujícího k prodejci hradí kupující.

Reklamace:

Prodejce odpovídá za to, že dodané zboží nemá vady. V opačném případě  má zákazník právo na výměnu nebo opravu. Není-li ani jedno z tohoto možné, lze odstoupit od smlouvy.

Záruka:

Prodejce poskytuje záruku 24 měsíců. Záruka se nevztahuje na závady vzniklé nesprávným použitím.

Dodací podmínky:

Zboží je odesláno na adresu uvedenou kupujícím jako dodací, maximálně do jednoho týdne po obdržení platby, pokud není dohodnuto jinak.

Zboží je odesíláno prostřednictvím DHL nebo Českou poštou jako doporučená zásilka, případně jako cenné psaní nebo balík. Poštovné a balné je účtováno s ohledem na aktuální ceník DHL a České pošty.

 Tyto obchodní podmínky jsou platné a účinné od 1. března 2019.

Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Fler Boxy
Fler kluby
Top nominace
Fotogalerie
 
Novinky
882075
13.5.2020 Nové rybičkové náušnice: https://www.fler.cz/zbozi...
Zboží
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím