Profil uživatele
Mišulka01
Prodávající
Slaný
Registrace: 20.10.2017

Přeji krásný den vše lidičkám, ktřeí rádi nakupují na fléru,

v tomto obchůdku můžete koupí sněhové vločky přispět na dobrou věc. 

O co, že jde? Celou noc jsem přemýšlela, jak pomoci kamarádce ze základní školy - Pavle Dandové (o které jste se možná dočetli na internetu...odkaz na článek vložím o kus níže), která se dostala do tížívé situace. Pavla je maminkou dvojčátek. V době, kdy jí diagnistikovali rakovinu, byla těhotná s třetím děťátkem, kterého se ale musela kvůli nemoci vzdát (Určitě by nikdo nechtěl podobnou situaci zažít,..obdivuji jí, její sílu se se vším prát jako lvice). Prodělala operaci, léčbu a zdálo se, že má vyhráno...jenže osud tomu chtěl jinak a rakovina se jí vrátila, takže začla novou léčbu a zde je kámen úrazu, pojišťovna jí léčbu odmítla uhradit:-( proto se rodina rozhodla prodat byt, aby na léčbu Pavla měla.

Odkaz na článek sem bohužel nejde vložit, takže pokud máte zájem si článek přečíst, klidněte na stránky idnes.cz a vyhledejte článek s názvem "Žena musí prodat byt. Pojišťovna jí odmítla proplatit lék na rakovinu"

To je ve zkratce příběh Pavli, který mi nedal spát a rozhodla jsem se ( i když asi nepůjde o závratnou částku), že vytvořím sněhové vločky, které zde nabídnu k prodeji a z každé vločky půjde 50% pro Pavlu. Vybranou částku bych jí předala těsně před Vánoci (Vás tady informovala o jejím předání - i fotkami).

Babička vždycky říkala, že halíře dělají talíře :-) v tomto případě udělá vybraná částka dobrý skutek, proto prosím, kdo máte srdíčko na správném místě, přispějte koupí sněhové vločky. 

Předem moc děkuji a přeji krásné dny

Míša

 

 

Způsob dopravy
Balíčky posílám Českou poštou a cena je dle váhy 48 - 78Kč
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
Žádné aktuální informace.
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Žádní oblíbení uživatelé.
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím