Profil uživatele
Mithril Design
Prodávající
Kutná Hora
Registrace: 29.3.2011

Buďte srdečně vítáni u Mithril Design

 

Nejdůležitější pro mne, jakož to člověka s jemnocitem, krása jest, neb v kráse harmonie a klid ukryty jsou, člověk útěchu v ní nachází, rád jí vyhledává a vždy vrací se k ní. Proto i přáním mým jest krásu vytvářet a předávat, vyhledávat a rozvíjet. 

 

Jest mi tedy ctí a radostí vám ku pokochání a ku zakoupení některé kousky z ateliéru mého nabídnout, můžete například zde šperky a doplňky najít, později budu i další dílka ku radosti a potěšení přidávat.

Šperky mé jsou podle kovářského způsobu vyráběné a to pomocí specilelních nástrojů pro každou různorodou činnost uzpůsobené a jsou s citem, pečlivostí a láskou tvarované.

Dále jsou má dílka sluncem prosluněná, či jiným specielním způsobem energií nabitá, pečlivě neosobní silou zasvěcená s jasným záměrem: nositeli svému síly dodávat, energii doplňovat a již samou svou podstatou mu pomáhat. Na žádost specifickou rád energie tyto k účelu specifickému vyladím, či neutrální je ponechám.

Vyrobená jsou tato dílka z oceli nepodléhající korozi, specielního to kovu který pro jemno-hmotné operace nečasto se využívá pro jeho velmi neortodoxní povahu a vlastnosti: Kov tento zřídka magnetickým bývá a tím nesnadné jest jeho krystalickou strukturu přesvědčit, aby jeho zasvěcení dokončeno bylo. Pokud ale tomuto se podaří, naopak velmi stálou povahu mívá a určení jeho převelice dlouho vydrží.

Naopak estetické vlastnosti kovu tohoto velmi dobré a stálé jsou, šperk vyleštěn do jasného lesku převelice dlouho vydrží, neb ze zkušenosti mé černání nepodléhá a lesklým řadu let i při neustálém nošení zůstává. I proti odření a poškrábání odolný tento kov jest velkou měrou. Sám náramek výroby své už po léta nosím, nikdy nesundávám a přece stále lesklým zůstává a údržbu nikdy nevyžaduje.

Způsob dopravy
Malé výtvory zaslány budou pomocí české pošty v bublinkové obálce, větší pak pomocí české pošty v malém balíčku. Cena v případech obou odvozena od ceníku české pošty jest. Zboží pak jednou týdně odesílat mohu a to v páteční odpůldne.
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
Žádné aktuální informace.
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Žádní oblíbení uživatelé.
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím