Domů Profil prodejce mko deco
  • Prodejce od r. 2012
  • Brno, ČR
Hodnocení: nehodnocen
Aktivita: -
Registrace: 20.11.2012
Město: Brno
Stát: ČR

mko deco

/ Prodávající
Novinky
Žádné aktuální informace.

V oboru květin a dekorací se pohybuji již téměř 20 let. Vystudovala jsem klasické gymnázium v Prostějově se zaměřením na literaturu a dějiny umění. První zkušenosti s vazbou květin jsem získávala v květinářství paní Ptáčkové v Kostelci na Hané, následně u její dcery paní Hajnové v Prostějově.

Po přestěhování do Brna jsem získala nejcennější zkušenosti ve vyhlášeném květinářství na Veselé ulici. U paní Miluše Huszárové jsem měla možnost neustále a velmi intenzivně prohlubovat své dovednosti ve svatební, klasické i netradiční floristice.

Jak je patrné i z těchto stránek, vyznávám jednoduchost s prvkem vtipu, ráda snoubím staré s novým a doplňuji prostředí minimalistickými prvky, které vdechnou každému místu unikátní ráz. Postupem času z těchto charakteristik vyplynulo mé hlavní zaměření na svatební floristiku a dekorace prostor na míru nejen v Brně.

Momentálně provozuji zakázkové květinové studio mko deco a internetový obchod kvetinarstvionline spolupracuji se svatební a společenskou agenturou M+P Madelen , hledám vhodné prodejní místo, pečuji o své stálé klienty a tvořím síť dalších. Věřím, že zákazníci oceňují originalitu, kvalitní práci, spolehlivost a férovost a podle toho také jednám.

Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Zboží

Další zboží od mko deco

Oblíbení uživatelé
Žádní oblíbení uživatelé.
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--