Zavedli jsme dopravu ZÁSILKOVNOU! Cena v ČR 55,- Kč, cena na Slovensko 95,- Kč.
Profil uživatele
ML
Prodávající
Ostrava - Hrabůvka
Registrace: 16.10.2008

Začala jsem tvořit kdysi dávno hlavně pro své potěšení. Vyzkoušela jsem více technik, od korálkování až po malování. Nejvíce jsem se však věnovala dekupáži. Bavilo mě vytvářet si nové postupy a stále hledat něco nového. Zkoušela jsem propojit dekupáž s malbou, používat texturovací pasty a pod. Někdy v roce 2008 jsem objevila scrapbooking. Zjistila jsem, že nabízí mnohem víc možností než dekupáž a mohu zde uplatnit techniku mixed media, ke které jsem vlastně směřovala už při dekupáži. Nakonec jsem scrapbookingu propadla naplno a na dekupáž mi už nezbývá čas. Přesto věřím, že se k ní ještě jednou vrátím. 


   
  

  

 

Velmi mě baví výroba zápisníků technikou mixed media:

       

a taky všechny druhy alb:

   

V obchůdku najdete hotová alba, kam už jen vložíte své fotografie, nebo vám můžu vyrobit jakokoliv album na zakázku. Více se se o tom dozvíte v záložce "Zakázková výroba".

 

Na přání zákazniků vyrábím blahopřání k různým příležitostem, darovací obálky a nejraději vyrábím alba, často svatební a dětská. Mohu ale pro vás vyrobit album k životnímu výročí či k výročí svatby, to pak můžete darovat jubilantovi jako netradiční dárek. Výroba alba, kde mám k dispozici fotografie a teprve pak album zdobím, mi umožňuje ozdobit stránku výstižněji a vtipněji.

Pro Vaši představu je tady několik ukázek:

   Alba jsou vytobena z kartonu, scrapbookového papíru a jsou svázána kovovou kroužkovou vazbou. Každá stránka je ozdobena stuhami, výřezy, perličkami, nápisy, razítky, embossováním, samolepkami, knoflíky či jinými ozdobami.

   Pokud byste měli o takové album zájem, napište mi zprávu a domluvíme podrobnosti. 

Způsob dopravy
Zboží zasílám prostřednictvím České pošty a je baleno do bublinkové folie. Balné neúčtuji. Zavedli jsme možnost zaslání před ZÁSILKOVNU! Cena jednotná 55,- Kč v ČR a 95,-Kč na Slovensko bez ohledu na velikost zásilky. Zákazníci ze S l o v e n s k a mohou platit na účet ve Fio bance bez poplatku.
Další prodejní profily
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Fler Boxy
Fler kluby
Top nominace
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
400348
23.6.2015 Zavedli jsme možnost zaslání před ZÁSILKOVNU! Cena jednotná 55,- Kč bez ohledu na velikost zásilky.
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.