Profil uživatele
MM-šperk
Prodávající
Tišnov
Registrace: 11.5.2020

Zdravím,

vítejte v mém šperkovém obchůdku.

K výrobě šperků jsem se dostala víceméně náhodou. Moje dcera je velká parádnice a stále si pořizovala nějakou tu ozdůbku na krk, ruku nebo ucho :) Tak mě napadlo vyrobit si vlastní šperk. Od původního "navlékání" korálků mě ale stále více lákalo pracovat s přírodním materiálem - kameny. Obšívání různých druhů minerálů mě velmi baví. Kombinací správných barev korálků se snažím podtrhnou jejich barvu a kresbu tak, aby krása kamene co nejvíce vynikla.

Věřím, že vás moje práce zaujme a  vaše oko potěší.

 

Způsob dopravy
Zboží zasílám doporučeně v bublinkové obálce prostřednictvím České pošty. Cena poštovného a balného je 70,- Kč.
Obchodní podmínky


1. Úvodní ustanovení


1.1. Kupující zasláním objednávky stvrzuje, že souhlasí s níže uvedenýmiobchodními podmínkami, a zejména že byl poučen o možnostech odstoupení odsmlouvy ve lhůtě 14 dnů od převzetí zboží.

1.2. Níže uvedené obchodní podmínky platí pro nákup u prodejce MM-šper prostřednictvím internetového obchodu www.fler.cz/MM-šperk.Obchodní podmínky stanovují a upřesňují základní práva a povinnosti prodejce i
kupujícího. Práva a povinnosti zde neuvedené se řídí občanským zákoníkem.


2. Objednávka a uzavření kupní smlouvy


2.1. Kupní smlouva vzniká v okamžiku odeslání objednávky kupujícím.

2.2. Potvrzení objednávky provede prodávající. Nakupující je o potvrzení informován vnitřní poštou.

2.3. Při požadavku změny charakteru objednaného zboží (barva, velikost) v doplňkové zprávě objednávky nemusí prodávající na tuto změnu brát ohled. V takovém případě může objednávku odmítnout. Změnu charakteru zboží je možné předem domluvit s prodávajícím vnitřní poštou.

2.4. O přijetí platby a následném odeslání zboží je kupující informován vnitřnípoštou.


3. Odstoupení od smlouvy a vrácení zboží


3.1. Kupující má právo do 14 dnů od doručení zboží od smlouvy odstoupit a zboží vrátit (a to i bez udání důvodu).

3.2. Kupující musí před vrácením zboží o tomto kroku informovat písemně prodávajícího (např. vnitřní poštou).

3.3. Zboží musí být vráceno nepoškozené, bez zjevných vad způsobených užíváním a ve vhodném obalu, který zabrání možnému poškození zboží při přepravě. Zboží posílané zpět není možné zasílat na dobírku.

3.4 Částka za zakoupené zboží bude kupujícímu vrácena po navrácení zboží prodávajícímu nebo po doložení dokladu o jeho odeslání.

3.5. Náklady spojené s přepravou vráceného zboží od kupujícího k prodávajícímu hradí kupující.


4. Reklamace


4.1. Prodávající odpovídá za to, že dodané zboží nemá vady. Pokud se později ukáže, že zboží má nějakou vadu, má zákazník právo na výměnu nebo nápravu. Není-li ani jedno z tohoto možné, lze odstoupit od smlouvy.

4.2. Prodávající může nabídnout při výskytu vady slevu z kupní ceny.

4.3. Ke každé objednávce je kupujícímu vystaven doklad, který slouží zároveň jako záruční list.

4.4 Záruka se nevztahuje na vady, které vzniknou v důsledku vyšší moci, nesprávného použítí, nevhodné údržby nebo běžného opotřebení.


5. Dodací podmínky


5.1. Platbu za zboží a poštovné zašle kupující v českých korunách na bankovní účet prodávajícího. Prodávající odešle kupujícímu zboží po obdržení platby. Formy platby nepodléhají EET.

5.2. Zboží je odesíláno Českou poštou jako doporučená zásilka, případně jako balíček. Poštovné a balné je účtováno s ohledem na aktuální ceník České pošty.

5.3. Pokud si kupující přeje zaslat zboží jinou službou České pošty, jako je např. balík do ruky či balík na poštu, informuje o tom prodávajícího. Prodávající si vyhrazuje právo navýšit poštovné za tyto služby dle aktuálního
ceníku České pošty.


6. Ochrana osobních údajů


6.1. Prodávající prohlašuje, že veškeré osobní údaje nakupujícího jsou považovány za důvěrné, budou použity pouze pro interní potřebu, nebudou zveřejněny, poskytnuty třetí osobě, či jinak zneužity.
K mimosoudnímu řešení spotřebitelských sporů z kupní smlouvy je příslušná Česká obchodní inspekce, se sídlem Štěpánská 567/15, 120 00 Praha internetová adresa: http://www.coi.cz.
Tyto obchodní podmínky jsou platné od 11.května 2020.

Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
Žádné aktuální informace.
Zboží
Oblíbení uživatelé
Žádní oblíbení uživatelé.
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím