Domů Profil prodejce Modistka
  • aktivní prodejce od r. 2010
    Reaguje na objednávky obvykle do 1 hodiny.
  • Habrůvka, ČR
  • 7150 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (2676) 100%
Nadšenci: 1592
Aktivita: aktivní
Prodáno: 7150
Registrace: 16.1.2010
Město: Habrůvka
Stát: ČR

Modistka

/ Prodávající
Novinky
Žádné aktuální informace.

Udělali jsme úpravy v poštovném pro Českou republiku. Zásilkovna zůstává na 75,-Kč, doplnili jsme Balíkovnu za 75,-Kč. Doporučený dopis (plastová obálka do tloušťky 5cm) zaslaný Českou poštou jsme byli nuceni zvýšit na 85,-Kč, doporučený balíček (do 2kg) Českou poštou zůstává na 110,-Kč  Pokud u starších věcí je poštovné doporučeného dopisu nižší, bude zvýšeno na 85,-Kč při potvrzení objednávky. Totéž platí i pro doporučený balíček, kde je cena menší než 110,-Kč. (Nelze to bohužel udělat automatizovaně).

Z těchto údajů je zřejmé, že nejvýhodnější je používat Zásilkovnu a Balíkovnu. Ať se jedná o obálku nebo balíček, cena se nemění, stále 75,-Kč.

Doporučujeme pohodlně zaplatit platební kartou nebo platebním tlačítkem!  Neuděláte tak chybu v zadávání čísla účtu, částky, nebo variabilního symbolu. Navíc se to rychle dovíme a můžeme objednané zboží zaslat. 

Pokud potřebujete ke zboží přiložit papírovou fakturu, připište to k objednávce. Jinak si ji můžete sami vytisknout z objednávky. Ke každé zaplacené objednávce fakturu vystavujeme.

 

  ŽENA, KTERÁ VÍ CO CHCE, NOSÍ KLOBOUK!

Tímto zvoláním zdravím všechny ženy, které mají rády kloboučky, kšiltovky, barety a čepice, originální oděvy a rády se strojí.

Já též patřím do této skupiny, a hned jak to bylo možné, jsem začala podnikat. Nejdříve jako dámská krejčová (což se mi nyní hodí pro originální tvorbu dámského ošacení), avšak později se mou hlavní činností staly pokrývky hlavy.

K tvorbě pokrývek hlavy používám střihy, které buď sama navrhuji, nebo se nechávám inspirovat kloboučky, které se nosily v první polovině minulého století. Tyto mám nejraději, protože zjemňovaly ženy a byly samozřejmým doplňkem jejich oděvu.

Všechny mé modely jsou originály, používám desítky různých střihů a materiálů, které vzájemně kombinuji. Pouze černé pokrývky hlavy, které jsou nejvíce žádané, musím opakovat.

Klobouček, čepice, kšiltovka, není jen estetická záležitost. O tom, jaký špatný vliv má na hlavu prochlazení, studené a sychravé počasí, bylo již napsáno mnoho.

Důležité informace pro objednání pokrývky hlavy:

Jak se měří velikost kloboučku? Jednoduše - změřte si obvod v nejširším místě přes čelo a nad ušima. K tomu přidejte 1 centimetr na volnost, ženy které mají více vlasů raději 2 centimetry. Výsledek se pak musí shodovat s nabízenou velikostí.

A proto dámy, noste klobouky, čepice,kšiltovky,barety,ušanky, protože je to zdravé a já se budu snažit, abyste byly i krásné.

A ještě něco důležitého nakonec - mužům se ženy v klobouku líbí, mám to vyzkoušené, můžete mi věřit.

Zkrátka v klobouku je každá žena kočka!

 

Jak jsem již na začátku napsala, původ mého podnikání byl v šití dámských oděvů. A protože ráda tvořím oděvy originální a zajímavé (které taky ráda nosím), pustila jsem se do šití, háčkování, vyšívání klasického, vyšívání korálkami, batikování a malování zejména dámských triček, tunik, ale i ostatních oděvů. Ne všechny oděvy však ušiji sama, ale nakoupím je jako polotovar a ty pak dále upravuji změnou střihu, vyšíváním, batikováním a ručním malováním. 

 

Budu se snažit aby Vám moje pokrývky hlavy i ostatní oděvy přinesly jen radost . Pod textem přináším několik ukázek z mé tvorby:

                                                   Vaše Modistka

 

Poznámky:

 Veškeré vložené fotografie jsou barevně upravovány tak, aby co nejvíce odpovídaly originálu. Snažíme se též, aby zboží na fotografiích nevypadalo lépe než ve skutečnosti, takže často je sníženo vybarvení i barevný kontrast.  Avšak ne všechny monitory mají stejné barevné podání a též osvětlení při fotografování (aby vynikly detaily) má na výslednou barevnost určitý vliv. Přesto naše fotografie poměrně věrně ilustrují originál.

 Pokud potřebujete některé zboží zarezervovat, rádi Vám to uděláme a to po dobu 10 dnů. Po deseti dnech (pokud si rezervované zboží neobjednáte) je vrátíme do prodeje všem.   

S organizačními záležitostmi, pracemi na Fleru, úpravou fotografií, účetnictvím a podobně mě pomáhá manžel Božislav (jinak bych toho moc nevytvořila) a tak Vám taky někdy v poště odpovídá (s podpisem - Božislav - manžel Modistky).

 

Způsob dopravy
Zboží zašleme pomocí České pošty doporučeným balíčkem, trička a halenky doporučenou plastovou obálkou do dvou pracovních dnů po obdržení platby na účet. Doporučená zásilka v plastové obálce je za 85,-Kč (doporučený dopis). Cena poštovného a balného u pokrývek hlavy a větších věcí je 110,-Kč (doporučený balíček). Pokud si objednáte zboží za 1300,-Kč a více, přijde Vám zásilka jako balík do ruky (poštovné a balné cca 150,-Kč), přičemž zaplatíte pouze poštovné 110,-Kč. Doporučujeme zasíllání v tuzemsku a na Slovensko Zásilkovnou za výhodné ceny 75,-Kč v tuzemsku a 100,-Kč na Slovensko. V tuzemsku dále doporučujeme Balíkovnu České pošty za 75,-Kč. U Zásilkovny a Balíkovny je jedno, jestli se jedná o balíček nebo obálku. Prodáváme i do zemí EU. K tomu máme zřízen bankovní účet v EUR u Fio banky. Pokud se nedaří ze zahraničí zboží objednat, prosím, informujte nás, musíme u konkrétního zboží odblokovat prodej do zahraničí.Cena poštovného a balného je jen přibližná a bude upravena při konkrétní objednávce podle země dodání a hmotnosti zásilky. Pro nekázeň některých zákaznic neradi zasíláme na dobírku, ale požadujeme platbu předem na účet! Pokud na dobírce trváte, napište to do zprávy k objednávce. Poštovné je pak dražší o 50,-Kč. Pokud nemáte účet v bance a dělá Vám potíže poslání peněz na účet, můžete poslat peníze poštovní poukázkou na adresu. (Poštovní poukázka typu C, tř. kód 117). Pokud si s tím nevíte rady, můžeme Vám pomoci tak, že po obdržení objednávky Vám pošleme v obálce vyplněnou poukázku typu A, se kterou zajdete na poštu a zaplatíte na přepážce. Obchod se tak sice zdrží o dva až tři dny, ale pokud Vám to nevadí, je to možnost. Musíte o to požádat zprávou přiloženou k objednávce. Za tento úkon si připočítáme k poštovnému 20,-Kč (za známku a obálku).
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od Modistka

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--