Profil uživatele
Mončina dílnička
Prodávající
Krnsko
Registrace: 17.11.2017

V této dílničce vyrábím s láskou pro potěšení Vás a Vašich blízkých batiku a také přírodní dekorační produkty s vůní mýdla, které jsou dle platné evropské legislativy určeny pouze k dekorativním účelům. jako např. dekorace s vůní mýdla do šatníku.

Přírodní dekorace s vůní mýdla jsou ručně vyráběny výhradně z rostlinných olejů (např. olivový, kokosový, ricinový...), dále obsahují včelí vosk, sušené byliny a esenciální oleje, případně další ingredience přírodního charakteru. Pozor, jsou...bez palmového tuku (!) Vyráběny jsou tzv. "metodou za studena“. Nejprve je směs olejů zahřívána na teplotu kolem 40°C, po smíchání s roztokem hydroxidu sodného začne probíhat proces saponifikace, tj. chemická reakce olejů a hydroxidu. Zrání takto vyrobené dekorace trvá 3 týdny. Jako vedlejší produkt reakce vzniká glycerín, který zůstává jeho přirozenou součástí.

 

 

Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
Žádné aktuální informace.
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Žádní oblíbení uživatelé.
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím