Profil uživatele
Moon Child
Prodávající
Ostrava
Registrace: 30.9.2018

Moon Child Vás zavede do zasněného světa, kde roušku noci protíná jen oslňující záře měsíce. Do světa magie a fantazie, právě tam, kde se můžete setkat se svými oblíbenými postavami, ať už vyčtenými z knih či vystupujícími z těch nejlepších filmů a seriálů. 

Zabývá se tvorbou ručně vyráběných předmětů se známými motivy velmi neotřelým způsobem a to v podobě miniatur. Naleznete zde přívěsky, náhrdelníky, náušnice a mnoho dalších v originální formě roztomilých zmenšenin. Nyní je možné nosit dokonce svou oblíbenou knížku neustále s sebou a ukázat tak svůj styl celému světu!
 
Dále se věnuje také výrobě doplňků s kouzelnými náměty bílé i černé magie především v alternativním stylu gothic a lolita. Vyberete si zde nejen z krajkových ozdob a mašliček, ale také z nejrůznějších čarovných lektvarů a lapačů snů.
 
V případě zájmu je možné objednat si výrobek s vlastním motivem na zakázku.
Způsob dopravy
Česká pošta - doporučená zásilka
Obchodní podmínky

Po zaplacení objednávky převodem na účet odešlu zásilku na adresu, jež máte uvedenou na profilu. Zásilku posílám doporučeně Českou poštou a informuji Vás o čísle zásilky.

Objednávku lze stornovat v případě, že ještě nebyla odeslána. Poté není možné zakoupené předměty vrátit. 

V případě poškození zboží mě můžete kontaktovat, na základě informací, které mi o problému poskytnete, se dohodneme na dalším kroku. (Např. v případě nutnosti je možné mi předmět odeslat zpět, já Vám ho opravím a uvedu původního stavu, a poté znova zašlu, či nalezneme jiné nejvhodnější řešení.)

Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
Žádné aktuální informace.
Zboží
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím