Profil uživatele
Mr.Shimura
Prodávající
Krupka
Registrace: 17.1.2010

Rád fotografuji a kreslím. U fotografie používám vlastní nápady a snažím se vytvořit něco, co má nějakou tvář a dokáže vyvolat určité pocity. Kresbu dělám pro vlastní radost, většinou se něčím inspiruji, ale díla která se snažím prodat, jsou díla inspirovaná mími pocity. Většinou vzniklá v obdobích, kdy jsem něco silně prožíval, kresbu jsem používal jako prostředek otisknutí těchto pocitů. Ale nedělám rozdíly. Mam díla, která vyjadřují příjemné pocity, ale i díla, která zobrazují nepříjemné pocity. Umění je mou zálibou ve kterém nacházím klid. Doufám, že jej najdou i ostatní.

Vše co prodávám  NEJSOU KOPIE. Vždy prodávám JEN ORIGINÁL.

Cena kterou uvádím u každého díla, se týká pouze samotného díla (není v tom např. orámování apod.)

Kresby které jsou kreslené uhlem, jsou ošetřené proti rozmazání. Používám k tomu lak na vlasy, který ochranu splňuje na 100%. Mam to plně vyzkoušené.

Kresby jsou ve většině případů formátu A4, ty jako jediné zasílám v tvrdých deskách, které jsou zabaleny do igelitu proti vlhkosti a nakonec celé zabalené do papíru. Zaručuju nepoškozenost díla.

Fotografie přesahujcí formát A4, ale i kresby přesahujcí formát A4 zasílám stočené, zabalené igelitem proti vlhkosti v tubusu (tvrdá, papírová trubka)

Fotografie vždy dělám matné, pokud si kupujcí bude přát lesklou, rád mu vyhovim a zašlu lesklou, ale upozorňuji že lesklé fotografie nejsou vhodné na zeď. Odráží zrcadlově jakékoliv světlo a dílo je pak hůře viditelné z některých úhlů.

Na jakékoliv dotazy rád odpovím, pevně doufám, že se vám budou má díla líbit a zkrášlí, nebo zpříjemní váš domov :)

Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
Žádné aktuální informace.
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Žádní oblíbení uživatelé.
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím