Profil uživatele
Ms. Smart
Prodávající
Krnov
Registrace: 14.8.2010

Vítejte na profilu Ms. Smart!

 

Kdo jsme?  Jsme vlastně "Tvůrčí tým" - matka s dcerou, Pavlína a Markéta, které nebaví jen tak sedět s rukama v klíně a dělat si radost jen kupovanými věcmi. 

 Co děláme?  Před pár lety jsme obě propadly fenoménu découpage. Baví nás vymýšlet různé dekorace květináčů či jiných předmětů, vyrábět obrázky či koláže. A na svých výrobcích si opravdu dáváme záležet! Ta mladší z nás - Markéta - si odmalička rozuměla s korálky všech barev a velikostí. Začínala na tkaných náramcích, dnes přešla hlavně na šperky - náramky, náhrdelníky a hlavně náušnice. A nejnovější objev? Krystaly Swarovski! Maminka také tvoří z korálků - ale raději z těch dřevěných. 

Proč nezůstat jen u koukání?  Za kvalitu našich výtvorů opravdu ručíme. Rozhodně by se nemělo stát, že se po pár dnech objeví na Vašem novém květináči mapy, protože nebyl zevnitř dostatečně nalakovaný. Ani by se vaše šperky neměly rozpadnout při normálním nošení a šetrném zacházení. Vše co vyrábíme, děláme s láskou a s pečlivostí. Nic není narychlo, vše je zkontrolováno.

Přejeme pěkné koukání i nakupování a těšíme se na spokojené zákaznice i zákazníky!  

Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
Žádné aktuální informace.
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Žádní oblíbení uživatelé.
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím