Profil uživatele
murin
Prodávající
Kostelec na Hané
Registrace: 22.9.2011

Vítejte u MURÍNA        O Murínovi        již od dětství jsem měl rád kresbu a malování a několik let na Lidové škole umění dávalo snad tušit slibnou uměleckou budoucnost.                                                                                       Nakonec však nepřijetí na Umělecko-průmyslovou školu a později na AVU z politických důvodů odsunulo tuto radost a zálibu na "druhou kolej".Mé další roky ubíhaly v tiskárně.Takto jsem alespoň částečně byl nablízku umění.           A nyní,až děti odrostly,se pomalu vracím a nacházím opět tu vůni hlíny,barev.Tu rozmanitou hru světla a stínu.                                                      Časem chci něco vystavit.Zatím je to problém,protože příbuzní a známí si to něco málo stihly rozebrat.                                                                                                      

Způsob dopravy
Menší zásilky zasílám jako "doporučená zásilka".Ty větší co již nesplňují rozměrově dop. zásilku jako "cenný balík".K tomu dle povahy předmětu dávám "křehké".Zásilky zasílám Českou poštou.Vše je samozřejmě možno vyzvednout osobně po domluvě.Zboží balím do bublinkové folie či použitých krabic.
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
Žádné aktuální informace.
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Žádní oblíbení uživatelé.
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím