Domů Profil prodejce My Spirit
  • aktivní prodejce od r. 2012
    Reaguje na objednávky obvykle do 15 minut.
  • Jablonec nad Nisou, ČR
  • 6 prodaných kusů
Hodnocení: nehodnocen
Nadšenci: 1
Aktivita: aktivní
Prodáno: 6
Registrace: 26.7.2012
Město: Jablonec nad Nisou
Stát: ČR

My Spirit

/ Prodávající
Novinky
492292
21.3.2016 Připravuje se kolekce našich náramků! Z Jabloneckých korálků, i když spousta z nich vznikla při mém studiu v Americe. -Skye

Dvě mladé sestry ze severu Čech, které jsou si tolik podobné, na druhý pohled ale přece jen v lecčems rozdílné. Naší domovinou je Jablonec nad Nisou, město věhlasné bižuterie a skla. Už náš pradědeček se za První republiky věnoval výrobě šperků, tatínek je také majitelem soukromé firmy, která s láskou a péčí vyrábí zlaté a stříbrné šperky a snubní prsteny. Možná právě pro tohle všechno to i nás už odmalička táhne ke křehké kráse šperků a ozdob. Pro komunisty to možná byl zbytečný a nepotřebný luxus, ale my víme, že šperk je všechno, jen ne nepotřebný, naopak. Potěší srdce vás i okolí, dokáže pozvednout a vyvolat v duši radost.

Obě dvě jsme také umělecky založené, proto stále něco tvoříme a hledáme další možnosti a inspiraci. Máme rády filmy, fotografie, obrázky, stylové oblečení, nebo třeba deníčky, do kterých, aniž si to možná uvědomujeme, vkládáme kousky své duše, a proto bychom ty malé pěkné knížečky neměli podceňovat.

Baví nás psát, jedna je spíš na poezii, druhá zase na prózu, jedné z nás už dokonce vyšla knížka, dobrodružná fantasy pro mládež s  názvem Lantuin: Svítání osudu.

Doufáme, že se do našeho světa ponoříte se stejným nadšením, jako my =)

Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od My Spirit

Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--