Profil uživatele
Mydlárna sv. Kláry
Prodávající
Záchlumí
Registrace: 7.1.2012

Mydlárna sv. Kláry (bývalá Mýdlárna U Tří lilií) sídlí v podhůří Orlických hor v malebné obci Záchlumí a je inspirována svatou Klárou a svatým Františkem s Assisi, jejichž příběh v lásce spojil majitele mydlárny. Atributem svaté Kláry je mimo jiné panenská lilie, a proto ji má mydlárna ve svém logu. Za své hlavní cíle si klade:

 • Vyrábět co možná nejkvalitnější rukodělné 100% přírodní kostky*.
 • Prodejem přírodních řemeslných kostek rozšiřovat povědomí o přírodních mýdlech, která jsou k pokožce velmi šetrná, nepřesušují ji a nedráždí jako běžně dostupná konvenční mýdla i sprchové gely.
 • Podporovat prodejem svých kostek koloběh lokální ekonomiky v Orlických horách a podhůří.

* Pozor! Jedná se o tzv. dekorační řemeslné kostky a musíme vás vzhledem k absenci oficiálních kosmetických atestů varovat (ačkoliv mydlárnu, tj provozovnu máme), že jejich používání je pouze na vaši zodpovědnost, a tedy vaším zcela svobodným rozhodnutím. My naše kostky používáme tak, jak je běžné a jak se používají odpradávna a jsme dosud živi, a dokonce snad ještě zdravější než ti, kteří na sebe vrší sprchové gely plné chemie (více viz náš článek zde). 

  

image         image                                          

image

image

 

Kostky Mydlárny sv. Kláry:

 • Jsou 100% přírodní a bez syntetických barev, vůní, konzervantů, tenzidů a dalších látek, které se běžně při výrobě mýdel a kosmetiky používají.
 • Jsou velmi šetrné k pokožce, jelikož obsahují ještě menší procento kokosového oleje (který ve větších dávkách vysušuje), než je obvyklé i v přírodních mýdlech.
 • Jsou vyrobena z těch nejkvalitnějších surovin, protože nechtějí být co nejlevnější za každou cenu, a zároveň má každá kostka svou zcela originální recepturu tak, aby dokonale vyhovovala danému typu pokožky.
 • Obsahují ty nejkvalitnější možné čisté esenciální oleje dostupné na českém trhu.
 • Jsou šetrné k životnímu prostředí a neobsahují palmový tuk (palmový tuk je nahrazen bambuckým máslem).
 • Svým složením dbají na to, aby co nejvíce podporovala region, v němž jsou vyrobené, což znamená, že všechny ingredience včetně bylinek jsou nakoupeny, pokud je to jen trochu možné, od lokálních výrobců a pěstitelů (samozřejmě ne vždy to lze, kokosové palmy se u nás nepěstují). :-)
 • Obsahují v sobě místo klasické destilované vody čistou  a živou vodu z údajně léčivého pramene z Neratova v Orlických horách, který je znám jako poutní místo a rovněž pro svůj nádherný kostel s prosklenou střechou.
 • Některá jsou přímo inspirována orlickou přírodou, místním pivem či medem.
 • Jsou vyrobena poctivě, s láskou a především s nadšením pro věc!

 

image

 Struktura krajky v kostce Něžná krajka

 

image

 Mýdlo Duhová kulička

 

Kostka na praní

 

Jen tak...

 

 

TOPlist

 

Způsob dopravy
Zboží odesíláme jako doporučené psaní v bublinkové obálce nebo jako doporučený balíček, když se zboží do obálky nevejde. Zboží v celkové gramáží nad 2 kg odesíláme jako balík do ruky.
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Fler Boxy
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
641647
26.7.2017 V sobotu i neděli 29.7. a 30.7. se na nás můžete těšit na tradiční Anenské pouti s jarmarkem v Rokytnici nad Orlicí. Už se moc těšíme :-)
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.