* Platby přijímáme pouze převodem na účet * Pro zákaznice ze zlínského kraje nabízíme možnost vyzkoušení a osobního převzetí předem uhrazené objednávky (po předchozí domluvě) ve Valašském Meziříčí či ZLÍNĚ.
Profil uživatele
MyFairy
Prodávající
Zlín
Registrace: 14.9.2010

Ahoj,

vítáme Vás u My Fairy! Už sám název napovídá, co zde můžete očekávat...oděvy jemné, křehké, éterické, tvořené s láskou a myšlenkou na Vás, víly a kouzelné bytosti, jež tento svět obklopujete...

Více o MyFairy /toho času/ si můžete přečíst ZDE...posaďte se u nás, s radostí Vás přivítáme:-)

Momentálně se na tvorbě značky MyFairy podílí ještě další ručky. Ruce zkušené švadlenky, milé a šikovné paní Dagmar, která mi velmi pomáhá plnit Vaše přání a také termíny.

Z původního profilu Vendy: "Nejsem profesionální švadlenka, tvořím z radosti a pro radost, učím se...je to pro mne nejlepší způsob, jak načerpat novou energii a odpočinout si po náročném pracovním dni, ve kterém jinak převážně počítám, analyzuji a plánuji. Hra s klubíčky či látkami je pak pro mě doslova odměnou, kdy přestávám vnímat čas a únavu, nechávám myšlenky volně plynout...Nejraději ze všeho pak tvořím v noci, u lampičky a čaje, když je všude ticho a čas plyne zdánlivě pomaleji...

Kromě háčkování a šití moc ráda relaxuji u plotýnky:-), zkouším a křečkuju doma všelijaké recepty, vášnivě ráda peču sladké.. sladké já tuze ráda! Občas také sáhnu po korálkách, bavlnkách, drátcích a sešmodrchám si nějakou parádu pro sebe a přátele. Domácí kutění, ať už jakékoliv, mě nesmírně baví... jsem ráda doma... doma je mé nejoblíbenější místo na světě. Samotné vytváření "domova" jako takového - architektura a interiérový design - se stalo také mým velkým koníčkem a vášní. Ráda se učím nové a do všeho co dělám, se pouštím s obrovským nadšením, radostí a láskou. Když mé ruce pracují, jsem šťastná".

V naší nabídce zde na Fleru si můžete prohlédnout výsledky aktuální domácí "relaxační terapie" a noční tvorby:-), račte nakouknout...

Pro případ dotazů či speciálních přání, jsme tady s Vámi..

Děkujeme za Vaši milou návštěvu a přejeme krásný den.

Venda a Dan

DŮLEŽITÉ:

Pokud se stane, že Vám zakoupený výrobek nesedí (platí obzvlášť u oděvů), prosím neváhejte se ozvat. Vždy společně najdeme řešení (úprava oděvu, výměna, vrácení zboží) - velmi mi záleží na tom, abyste byly spokojené, rády mé výrobky nosily a cítily se v nich krásné:-).

 

PÁR RAD pro praní a sušení háčkovaných výrobků

Aby Vám můj výrobek co nejdéle sloužil, poprosila bych Vás o šetrné zacházení, obzvláště při jeho praní a sušení. I když jsou dnes používané materiály pro ruční pletení velmi kvalitní a zpravidla odolné vyšším teplotám a praní v pračce, doporučuji tradiční osvědčenou údržbu - já jim dopřávám oddělené, ruční, jemné praní v chladnější vodě a pracím prášku pro ně určené. Po vyprání šálu nekroutím, nevěsím, suším zásadně ve vodorovné poloze. Velmi bych se přimlouvala, aby jste jim stejnou péči dopřáli i Vy...odvděčí se Vám trvanlivostí, stálostí tvaru, měkkosti a krásy:-).

Děkuji, že o mé výrobky budete pečovat dle doporučení a se stejnou láskou, s jakou jsem je pro Vás vyráběla:-)

Způsob dopravy
Zboží Vám bude zasláno doporučeně prostřednictvím České pošty, zabalené dle velikosti do obálky či menšího balíčku. Odesílám zpravidla do 4 dní od obdržení platby (výjimkou je zboží s prodlouženou dobou dodání). Možnost osobního předání (po předchozí domluvě) ve Valašském Meziříčí či ZLÍNĚ.
Obchodní podmínky

1. Úvodní ustanovení

1.1. Kupující zasláním objednávky stvrzuje, že souhlasí s níže uvedenými obchodními podmínkami, a zejména že byl poučen o možnostech odstoupení od smlouvy ve lhůtě 14 dnů od převzetí zboží.

1.2. Níže uvedené obchodní podmínky platí pro nákup u prodejce MyFairy prostřednictvím internetového obchodu www.fler.cz/myfairy. Obchodní podmínky stanovují a upřesňují základní práva a povinnosti prodejce i kupujícího. Práva a povinnosti zde neuvedené se řídí občanským zákoníkem.

2. Objednávka a uzavření kupní smlouvy

2.1. Kupní smlouva vzniká v okamžiku odeslání objednávky kupujícímu.

2.2. Potvrzení objednávky provede prodávající. Nakupující je o potvrzení informován vnitřní poštou a/nebo e-mailovou zprávou na adresu, kterou uvedl při nákupu.

2.3. Při požadavku změny charakteru objednaného zboží (barva, velikost) v doplňkové zprávě objednávky nemusí prodávající na tuto změnu brát ohled. V takovém případě může objednávku odmítnout. Změnu charakteru zboží je možné předem domluvit s prodávajícím vnitřní poštou a vyrobit zboží podle přání kupujícího.

2.4. O přijetí platby a následném odeslání zboží je kupující informován vnitřní poštou a/nebo e-mailovou zprávou na zadanou adresu.

3. Odstoupení od smlouvy a vrácení zboží

3.1. Kupující má právo do 14 dnů od doručení zboží od smlouvy odstoupit a zboží vrátit (a to i bez udání důvodu).

3.2. Kupující nemůže odstoupit od smlouvy o dodávce zboží, které bylo upraveno podle přání spotřebitele nebo pro jeho osobu.

3.3. Kupující musí před vrácením zboží o tomto kroku informovat písemně prodávajícího (např. vnitřní poštou).

3.4. Zboží musí být vráceno nepoškozené, bez zjevných vad způsobených užíváním a ve vhodném obalu, který zabrání možnému poškození zboží při přepravě. Zboží posílané zpět není možné zasílat na dobírku.

3.5. Částka za zakoupené zboží bude kupujícímu vrácena po navrácení zboží prodávajícímu

3.6. Náklady spojené s přepravou vráceného zboží od kupujícího k prodávajícímu hradí kupující.

4. Reklamace

4.1. Prodávající odpovídá za to, že dodané zboží nemá vady. Pokud se později ukáže, že zboží má nějakou vadu, má zákazník právo na výměnu nebo opravu. Není-li ani jedno z tohoto možné, lze odstoupit od smlouvy.

4.2.  Prodávající může nabídnout při výskytu vady slevu z kupní ceny.

4.3. Ke každé objednávce je kupujícímu řádně vystavena elektronická faktura. Kupující má možnost si ji sám vytisknout. Faktura slouží zároveň jako záruční list.

4.4. Záruka se nevztahuje na zboží, které je opotřebené jeho používáním.

5. Dodací podmínky

5.1. Platbu za zboží a poštovné zašle kupující v českých korunách na bankovní účet prodávajícího (účet je vedený u Komerční banky). Prodávající odešle kupujícímu zboží po obdržení platby.

5.2. Zboží je odesíláno Českou poštou. Poštovné a balné je účtováno s ohledem na aktuální ceník České pošty.

6. Ochrana osobních údajů

6.1. Prodávající prohlašuje, že veškeré osobní údaje nakupujícího jsou považovány za důvěrné, budou použity pouze pro interní potřebu, nebudou zveřejněny, poskytnuty třetí osobě, či jinak zneužity.

Tyto obchodní podmínky jsou platné a účinné od 1. ledna 2014.

Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
737984
27.7.2018 * nakoukněte, novinky u MyFairy *
Zboží
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.