Profil uživatele
Na komoře
Prodávající
Bochoř
Registrace: 22.1.2018

Před 12 lety jsme koupili historický statek na Hané. K naší radosti se v něm dochovala část původního vybavení, od strojů až po drobnosti do domácnosti. Každá věc je důkazem velké šikovnosti jejich tvůrců. Jako člověk s konstrukčním vzděláním obdivuji geniální jednoduchost technických řešení a kvalitu provedení, které zaručuje správnou funkci po mnoho desítek let. Práce našich předků je tak pro mne obrovskou inspirací.

Řada věcí již také dosloužila nebo se nedochovala v původním stavu. Přesto z nich dýchá atmosféra „starých dobrých časů“. Proto se snažím jim postupně vdechnout nový život, aby mohly udělat radost dalším lidem.

Starými postupy a s maximálním využitím původních materiálů tak vznikají věci nové, nebo novou výrobou vznikají dle původních vzorů předměty již zapomenuté, přesto krásné a milé.

Na statku se dochovala i rozsáhlá knihovna s více jak 100 let starými encyklopediemi a učebnicemi pro sadaře a chovatele, s nádhernými kresbami. Aby se z nich mohli radovat další lidé, postupně je digitalizuji, "čistím" a upravuji pro tisk.

Způsob dopravy
Cena poštovného je při využití služeb PPL a platbě převodem na účet. Při využití služeb České pošty a platby na dobírku bude cena za přepravu stanovena individuálně dle konkrétních podmínek.
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
Žádné aktuální informace.
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Žádní oblíbení uživatelé.
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.