Nápověda / Registrace a profil - Profil

Co je to profil a kde jej naleznu?

Každý uživatel má svůj profil, ve kterém se zobrazují nejdůležitější informace o uživateli jako např. jeho uživatelské jméno, kontaktní odkaz a další informace. U prodejců se navíc zobrazuje náhled dostupného i prodaného zboží.

Váš profil se zobrazí po kliknutí na odkaz "můj profil", který je umístěn v horním menu. Profily ostatních uživatelů jsou dostupné z mnoha míst, například odkazy u zboží, komentářů apod.

Hledáte-li profil konkrétního uživatele, vyhledejte si jej v sekci hledání uživatelů (vyhledávání vpravo nahoře - z roletky vyberte položku uživatel).Mohu změnit své uživatelské jméno?

Uživatelské jméno jednoznačně identifikuje uživatele a mělo by zůstat nezměněno po celou dobu působení na Fleru. V některých případech (např. podobnost s jiným už. jménem, chyba nebo překlep, přechod na ochrannou známku či jiné vážné a dobře zvážené rozhodnutí pro změnu) je přípustné, aby uživatelé své uživatelské jméno změnili. Změna je možná pouze pro prodávající a provádí se na základě žádosti. Více informací naleznete zde.Zaregistroval jsem se jako nakupující, mohu být později i prodávající?

Základní registrace na Fleru je registrace pro kupující. Pokud se chcete stát prodávajícím, otevřete svůj obchod zde a následujte průvodce.Jak vložím nebo upravím text v mém profilu?

Každý uživatel může ve svém profilu přivítat návštěvníky nebo sdělit jiné informace. Tento text můžete vložit a později upravit po kliknutí na odkaz v sekci Můj profil > Upravit profil.

Pozn.: po prodejcích je systémem požadován alespoň minimální informační text v profilu.Mohu změnit svůj e-mail?

Ano, můžete. E-mail změňte v sekci Můj profil > Základní nastavení.Jak nahrát osobní obrázek (avatar) do svého profilu?

Avatar je malý obrázek, který vás zastupuje na Fleru. Zobrazuje se ve vašem profilu a také například u vašich komentářů. Obrázek můžete nahrát v sekci Můj profil > Základní nastavení. Server přijímá pouze obrázky formátu JPG nebo GIF, a to ve stanoveném maximálním rozměru.Kde mohu změnit adresu a další osobní informace?

Všechny důležité informace o vás se zapisují do sekcí Základní nastavení, Údaje pro nákup a Prodejní informace. Tyto formuláře naleznete na stránce vašeho profilu. V sekci Základní informace vyplňujete e-mailovou adresu, definujete majitele účtu, měníte heslo a avatar. V sekci Údaje pro nákup vyplňujete fakturační a dodací adresu. A v sekci Prodejní informace vyplňují prodávající fakturační údaje, údaje k Fler certifikátům, nastavují poštovné a další údaje potřebné k prodeji na Fleru.

Každý uživatel je povinen tyto údaje správně a pravdivě vyplnit. Uživatelům, kteří uvedli nesprávné informace, může být jejich registrace zrušena.Jak zrušit zasílání upozornění na novou poštu?

V případě, že vám uživatel zašle zprávu pomocí naší vnitřní Fler pošty, obdržíte upozornění do vašeho e-mailu. Chcete-li zamezit tomuto zasílání, změňte nastavení v sekci Zasílání upozornění.Co je to internetová adresa mého profilu?

Každý uživatel získává registrací jednoduchou internetovou adresu svého profilu, kterou může použít při kontaktu s ostatními uživateli, známými či přáteli. Tato adresa má tvar www.fler.cz/XY, přičemž XY je uživatelské jméno bez diakritiky (místo mezer a speciálních znaků jsou použity pomlčky). V některých případech může být tato adresa doplněna pořadovým číslem.Jaké jsou podmínky změny uživatelského jména?

Uživatelské jméno jednoznačně identifikuje uživatele a mělo by zůstat nezměněno po celou dobu působení na Fleru. V některých případech (např. podobnost s jiným už. jménem, chyba nebo překlep, přechod na ochrannou známku či jiné vážné a dobře zvážené rozhodnutí pro změnu) je přípustné, aby uživatelé své uživatelské jméno změnili. Změna je možná pouze pro prodávající.

Změna se provádí na základě žádosti, která je Fler týmem vyřízena do 3 pracovních dnů. Podmínky změny jsou následující:

  • O změně uživatelského jména rozhoduje provozovatel serveru. Provozovatel si vyhrazuje právo žádost zamítnout, a to i bez udání důvodu.
  • Při změně uživatelského jména dochází k trvalé blokaci jména původního (z důvodu možných spekulací).
  • Fler zajišťuje trvalé automatické přesměrovávání z původního profilu na nový.
  • Každý uživatel má právo podat žádost o změnu uživatelského jména maximálně 2x.
  • Změna uživatelského jména je placenou službou (aktuální cena služby je uvedena ve formuláři žádosti).


K čemu slouží PIN?

PIN slouží k identifikaci uživatele při kontaktu s naší Fler telefonickou podporou (viz Kontakt). Pokud tedy voláte na naši telefonní linku s žádostí, u které je potřeba ověření volané osoby (tedy, že má tato osoba skutečně přístup k uvedenému uživatelskému účtu), budete o tento PIN požádáni.

PIN je generován automaticky a naleznete jej na stránce vašeho profilu. PIN není možné měnit.
« zpět na hlavní stranu nápovědy
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--