Nápověda / Prodej - Úprava objednávky

Může prodávající upravovat objednávky?

Fler nabízí dvě možnosti úpravy objednávek, a to v těchto případech:

1) Pokud není objednávka prodávajícím potvrzena, může před stisknutím potvrzovacího tlačítka změnit počet položek daného zboží, nebo může některé zboží z objednávky zcela vyřadit. K tomuto kroku může prodávající přistoupit v případě, pokud nemá dostatek objednaného zboží nebo toto zboží zcela vyprodal.

2) Prodávající může upravit již přijatou objednávku v případě, že se s nakupujícím předem dohodne na změně této objednávky. Takto upravovat lze objednávky pouze za přesně stanovených podmínek a se souhlasem nakupujícího.

Není možné odebírat ty položky v objednávce, které již bylo potvrzeny při jejím přijetí. Dodatečně přidané položky však odebírat lze.Jak může prodávající upravit již potvrzenou objednávku?

Pokud se prodávající dohodl s nakupujícím na úpravě objednávky, může prodávající tuto objednávku upravit následujícím způsobem:

  • Klikněte na tlačítko "Upravit objednávku" (sekce Prodej > Objednávky - daná objednávka a sekce Akce).
  • V sekci "Vyhledat zboží pro přidání k objednávce" zadejte do vyhledávacího políčka název zboží (nebo jeho část) případně přesné katalogové číslo zboží. Varianty zboží jsou dohledatelné pouze za pomoci přesného celého názvu nebo katalogového čísla.
  • Po vylistování hledaného zboží zadejte množství a kliknutím na tlačítko "+" přidejte zboží. Postup s hledáním a přidáním můžete opakovat.
  • Pokud jste spokojeni s obsahem úpravy objednávky, potvrďte prohlášení "Souhlasím s pravidly pro změnu položek v objednávce" a klikněte na tlačítko "Provést změny v objednávce". Nakupující bude o této změně informován e-mailem.


Upozornění: Je možné měnit pouze ty objednávky, které nejsou označeny jako "odeslané" a které nejsou vytvořeny v již uzavřeném období (nejsou ještě vystaveny provize).Jaká jsou pravidla pro úpravu potvrzené objednávky?

Změny položek v objednávce se řídí níže uvedenými pravidly, změna má dopad na podobu uzavření kupní smlouvy mezi nakupujícím a prodávajícím a ta se tímto mění.

Změnou položek v objednávce prodávající stvrzuje, že:

  • změna objednávky je učiněna na základě dohody s nakupujícím
  • nakupující byl informován o připravované změně v objednávce předem, v plném rozsahu (typ zboží, množství zboží a jeho cena) a s touto změnou souhlasí
  • prodávající souhlasí, že nakupující bude o změně objednávky vyrozuměn systémem automaticky (e-mailem)
  • prodávající bere na vědomí, že změna objednávky má dopad na celkovou výši provize dané objednávky (dle standardního výpočtu)
  • prodávající bere na vědomí, že zboží, které již v objednávce je, bude dodatečně přidáno pouze za původní cenu« zpět na hlavní stranu nápovědy
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--