Jak fungují Top výběry na přední straně?

Top výběry jsou prvkem, kterého si na titulní straně všimne každý - nejen nový návštěvník Fleru. Top výběry jsou výsledkem úspěšných nominací uživatelů. Zkuste sestavit svoji Top nominaci – můžete do ní umístit jeden svůj výrobek.

Jaká jsou kritéria pro výběr z nominací? Především by vaše nominace měla obsahovat kvalitní zboží prezentované kvalitními fotografiemi. Nevzhledné (už jsme opět u kvalitních fotografií) či nevkusně přizdobené (rámečky, srdíčka, duhy, kytičky) fotografie nemají moc šancí na umístění v Top výběru. Jednotlivé zboží v Top nominaci by také spolu mělo "ladit".

O Top nominace je velký zájem (právě kvůli možnosti umístit jeden výrobek do nominace s šancí, že tato nominace bude následně v Top výběru), počet pozic pro Top výběry je mnohonásobně menší než počet nominací. Nebuďte smutní, pokud se vaše nominace nedostane na přední stranu (šance je cca 1:100), i tak to má smysl! Samotná stránka s nominacemi je totiž velmi oblíbená a uživateli navštěvována.

Fler tip: Buďte kreativní a zkuste vytvořit nominaci na zajímavé téma. Fler tým oceňuje kreativitu i vtip!
« zpět na hlavní stranu nápovědy
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím