Nápověda / Funkce - Ankety

K čemu slouží ankety?

Ankety jsou nástrojem pro aktivní uživatele Fleru, díky kterému mohou vytvářet hlasovací formuláře pro profily, Fler blogy a Fler kluby. Více informací naleznete ve Fler MAGu.Jak mohu vytvořit anketu?

Ankety se vytváří a spravují na speciální stránce (Můj účet > Ankety). Při vytvoření nejprve zvolíte název ankety a poté kliknutím "Upravit" vytvoříte (nebo upravíte) její obsah. Před použitím nezapomeňte anketu aktivovat kliknutím na tlačítko "Zveřejnit".

Ankety jsou velmi komplexní a mají řadu nastavení. Mimo klasické textové ankety (výběr mezi textovými položkami) je možné hlasovat také pro konkrétní výrobky nebo uživatele Fleru (zde systém automaticky doplní fotografie a odkazy na zboží nebo uživatele). Je také možné nastavit celkové rozměry ankety, rozměry fotografií, zarovnání, způsob zobrazování výsledků, časové omezení, množství hlasů pro jednoho uživatele a mnoho dalšího.

Editor anket nabízí živý náhled, který uživateli pomáhá při tvorbě.Jak a kde mohu anketu vystavit?

Vytvořenou anketu je možné umístit do profilu, Fler blogu nebo na nástěnce Fler klubu (další možnosti připravujeme) pomocí jednoduchého kódu (např.: #fler-anketa:XXYY#). Přesný tvar kódu je k dispozici na stránce editace ankety.

Pokud se anketa nezobrazuje, ověřte, zda jste anketu zveřejnili pomocí tlačítka "Zveřejnit" v sekci seznamu anket.
« zpět na hlavní stranu nápovědy
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--