Nápověda / Funkce - Aktivita prodejce

Co je to aktivita prodávajícího?

Na Fleru je možné, mimo hodnocení, sledovat také aktivitu prodávajících. Tento údaj pomáhá nakupujícím zjistit, jak rychle prodávající reaguje a bude-li jeho objednávka či jiný kontakt adekvátně vyřízen.

Údaj o aktivitě je viditelný, spolu s dalšími údaji, v přehledu zboží, detailu zboží a profilu prodávajícího (růžový box s avatarem prodávajícího).Jaké druhy aktivity systém zobrazuje?

Všichni prodávající, kteří reagují do 48 hodin, jsou zobrazováni jako "aktivní". V případě delší reakční doby jsou pak označeni jako "pasivní". Pokud je některý z prodávajících označen jako "pasivní", neznamená to, že na objednávku nebo dotaz nezareaguje. Může být jen na dovolené, nemocný nebo řešit výjimečnou životní situaci.

Pokud uživatel najede myší na toto označení, získá ještě podrobnější informaci - obvyklou dobu reakce.

V případě, že je k dispozici příliš málo dat (např. nejsou u prodávajícího žádné prodeje), pak je tato položka bez údajů.Co je to obvyklá doba reakce?

Obvyklá doba reakce je přibližný čas, za jakou prodávající většinou reagoval v nedávné minulosti. Výpočet se provádí automaticky, denně se aktualizuje a zobrazuje zaokrouhlený průměrný čas reakce v 70 % případů za poslední období. 

Jedná se pouze o orientační informaci o prodejcově nedávném chování, prodejce tímto dobu odezvy nijak negarantuje a budoucí čas jeho reakce se může od uvedeného údaje lišit.
« zpět na hlavní stranu nápovědy
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--