Nápověda / Funkce - Fler kluby

Co jsou to Fler kluby?

Fler kluby jsou uzavřenými skupinami uživatelů, které navzájem spojuje klubový záměr. Založením klubu vytvoříte uzavřenou sociální síť v rámci Fler.cz. Fler klub může založit jakýkoli registrovaný uživatel Fler.cz.Jak se stanu členem klubu?

Členem již zřízených Fler klubů se můžete stát tehdy, pokud splníte podmínky určené zakladatelem klubu a budete-li do klubu přijati. O vašem přijetí rozhoduje administrátor (administrátoři) klubu. O přijetí může také rozhodnout například hlasování členů klubu nebo může být přijetí do klubu ovlivněno doporučením ostatních členů. Vaše žádost může být také odmítnuta (a to bez nebo s možností opětovného požádání o členství). Žádný uživatel nemá právo se členství v klubu dožadovat, členství je plně podřízeno vnitřním rozhodnutím klubu.

V případě, že máte zájem o členství v určitém Fler klubu, zobrazte detail klubu a klikněte na tlačítko Požádat o členství. Přístup k aktivitám klubu získáte až po schválení zakladatelem. O jeho rozhodnutí budete informován Fler poštou.Mohu vytvořit vlastní Fler klub?

Fler klub můžete založit kliknutím na tlačítko Založit Fler klub. Pro založení neexistují žádné speciální podmínky, stačí, když budete dodržovat naše Podmínky užívání a právní doložku. Před založením klubu se nejprve porozhlédněte, zdali již podobný klub neexistuje.

Zakladatel klubu je odpovědný za jeho chod, může přijímat další členy, určovat další administrátory a vytvářet klubové aktivity. Zakladatel klubu může klub také zrušit. V případě zrušení klubu budou všichni členové z klubu vyřazeni, zanikne klubové diskusní fórum, nástěnka a další části klubu.Jaké jsou funkce klubu?

Aktuálně dostupnými prvky klubů jsou:

Diskuse klubu
Diskuse klubu jsou skupinou libovolného počtu uzavřených diskusí, kde členové primárně komunikují. Diskuse klubu jsou podobné Flerovým diskusím.

Vývěska
Vývěska je určena pro krátká oznámení zakladatele klubu ostatním členům. Vývěska je viditelná pouze členům klubu.

Hromadná pošta
Administrátoři klubu mají možnost hromadného rozesílání Fler pošty všem členům klubu.

Hromadné správcovství
Administrátoři klubu mají možnost vytvářet další správce klubu. Každý nový správce klubu má stejná práva jako původní správce klubu.Co je zakázáno ve Fler klubech

Fler kluby jsou soukromým prostorem členů klubu, přesto zde platí stejná obecná pravidla Fleru (etický kodex a Pravidla užívání a právní doložka), které je každý člen klubu povinen dodržovat. Mezi tato pravidla patří také:

  • V klubech je zakázáno předávání vlastních osobních údajů (webové stránky, facebook profil, adresa, telefon atp.) nebo návod či výzva k jejich dohledání a také předávání nebo návod k dohledání osobních údajů jiných uživatelů Fleru.
  • V klubech je zakázáno upozorňovat a odkazovat na servery, které jsou svým charakterem podobné Fleru (konkurenční projekty).
  • Je zakázáno zakládat pokusné kluby.
  • V nadpisu či popisu klubu je zakázáno používat pouze velká písmena, zmnožování znaků (řada vykřičníků, smajlíky, grafické texty), speciální znaky nebo jinak zvýrazňovat text.
  • Je zakázáno zakládat kluby, které mají za cíl poškozovat, napadat, pomlouvat či jinak obtěžovat jiné uživatele Fleru, provozovatele Fleru nebo Fler tým.
  • Je zakázáno zakládat kluby, které by mohly porušovat zákony České republiky, např. kluby, které svým obsahem propagují, popisují nebo zobrazují násilí, propagují užívání návykových látek; lascivní, erotické, pornografické texty a obrázky nebo obsah.
  • Je zakázáno zakládat kluby určené k výměně nebo prodeji zboží mimo systém nákupu a prodeje na Fleru.
  • Je zakázáno zakládat kluby, které se veřejně projevují jinak, než je jejich skutečný obsah a cíl (falešný nebo zavádějící nadpis či popis).
  • Je zakázáno zakládat kluby za účelem společného manipulativního ovlivňování Fler ranku členů klubu.« zpět na hlavní stranu nápovědy
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--