Nápověda / Funkce - Tohle na Fler nepatří

K čemu slouží označení "Tohle na Fler nepatří"

U zboží i profilů uživatelů se v pravé dolní části stránky vyskytuje tlačítko "Tohle na Fler nepatří" nebo "Označit uživatele". Jedná se o způsob, jak mohou uživatelé upozornit Fler tým na potencionální problém se zbožím nebo obchodem prodávajícího. Upozornění se může týkat například prodeje zakázaného zboží, přeprodeje cizího zboží, duplikování zboží apod. Před odesláním se, prosíme, důkladně seznamte s povolenými druhy zboží a výjimkami.

Proces označení má zajištěnou zcela skrytou identitu. Uživatel, jehož zboží nebo profil byl označen, ani administrační tým nejsou informováni o identitě oznamovatele.

Při označování zboží nebo profilu uživatele dodržujte tato pravidla:

• neoznačujte zboží, u kterého nemáte skutečné důvodné podezření z porušení pravidel nebo zákonů
• neoznačujte zboží nebo profil uživatele opakovaně
• jednotlivá označení jsou tajným úkonem, a proto nesmí být diskutována v žádném z komunikačních systémů serveru Fler (diskuse, blogy, kluby, komentáře apod.)
• protože jsou oznámení zcela anonymní a vaše identita se nezapisuje, neobdržíte od administrace obsahu osobní odpověď

Každé označení je Fler týmem pečlivě prověřováno. Administrační tým z důvodu neidentifikování odesilatele nezasílá na oznámení odpověď.Jak Fler tým řeší případy označeného zboží a profilů?

Každé označení je Fler týmem pečlivě prověřováno. V případě zjevného pochybení (např. zařazení zboží do nesprávné kategorie nebo prodej nepovoleného zboží) může dojít k administrátorské úpravě položky, o jejíž úpravě je prodávající informován Fler poštou. V nejasných případech je oznámení řešeno osobně členem Fler týmu s prodávajícím. V případě závažných nebo opakujících se porušení pravidel může dojít k jednostrannému vypovězení zprostředkovatelské smlouvy s prodávajícím a k jeho vyloučení ze serveru Fler.
Ve všech odůvodněných případech může dojít k dočasnému nebo trvalému odstranění položky/položek zboží z prodeje.
« zpět na hlavní stranu nápovědy
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--