Profil uživatele
natural-decor
Prodávající
Kouřim
Registrace: 20.11.2010

Dobrý den,

vítejte v mém miniobchůdku, kde najdete moje výrobky převážně z přírodních materiálů. Tvoření je mojí zálibou a relaxací. Mám radost, když se moje výrobky líbí. Radost druhých mne motivuje k další výrobě.

Nesmím zapomenout poděkovat našim lesům, kde velmi často ráda čerpám inspiraci. Pravda, v lese jsem často a ráda, skoro bych řekla, že se i zapomenu, ale když je tam tolik úžasného materiálu pro tvoření.

Snažím se vyrábět s maximální precizností do posledního detailu, což vyžaduje notnou dávku trpělivosti a času. Prosím všechny zákazníky, kteří mají zájem o větší množství výrobků, aby objednávali s časovým předstihem.

Není problém vyrobit jakoukoliv zakázkovou práci nebo výrobek.

A těm, kterým je můj miniobchůdek inspirací pro vlastní tvoření, přeji mnoho tvůrčích úspěchů :)

Bohužel, také musím upozornit, že každá fotografie je moje a výhradně moje práce (nese autorská práva). Tedy máte-li zájem fotografie použít k další publikaci, kontaktujte mne. Děkuji.

Velikonoce   Hnízdo s ptákem  Jarní věnec

 

 

Způsob dopravy
Česká pošta s.p.
Obchodní podmínky

Objednání zboží a služeb

Předmětem smlouvy je pouze zboží uvedené v objednávce, tj kupní smlouvě. K uzavření kupní smlouvy se vyžaduje potvrzení objednávky prodávajícím. Objednávka je potvrzena ze strany prodávajícího emailem a následně jsou zaslány platební podmínky. V případě nejasností v objednávce je upřesňována emailem či telefonicky. Veškeré zboží, je dodáváno tak, jak je vidíte na fotografii.

Zrušení objednávky

Objednávku může kupující zrušit bez jakýchkoli sankcí do 12 hodin od elektronického potvrzení objednávky prodávajícím. V ostatních případech je prodávají oprávněn požadovat úhradu vzniklých nákladů (storno poplatek).

Cena a platba

Ceny za zboží jsou platné v momentě odeslání objednávky a jsou již neměnné. Platba probíhá převodem na účet prodávajícího pod platným variabilním symbolem, který Vám bude zaslán elektronicky spolu s podmínkami k platbě.

Další prodejní profily
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Fotogalerie
 
Novinky
Zboží
Oblíbení uživatelé
Zobrazování oblíbených uživatelů není majitelem účtu povoleno.
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím