Profil uživatele
nefelibata
Prodávající
Hradec Králové
Registrace: 17.7.2017

čarodějnou cestou...

 

nefelibata je chodec po oblacích - snílek. Kráčí si svými cestami mezi světy a neohlíží se na to, co si o ní kdo pomyslí. Je to kejklířka, čarodějka a trochu i víla. Má hlavu ve večerních červáncích a nohama jen jemně našlapuje na pevnou zemi.

Šperky nefelibata pro Vás přináší kousek světa kouzel a fantazie, kousek Vaší čarodějné, tajuplné duše, která i přes všechny nástrahy života pořád věří na sfouknuté pampelišky a na bludičky na blatech.
 
snoubí v sobě syrovou, drsnou a zároveň zářivou krásu neopracovaných drahých kamenů a hedvábnou hebkost bavlněných přízí nejvyšší kvality.
 
 
 
 
 
spojují něžnou krásu peříček a poctivou jiskřivost českých korálků.
 
 
 
 
 
usmiřují kontrast mezi drsným, matným  - a lesklým, zářivým a pestrým.
 
 
 
 
 
mezi přírodním a lidským.
 
 
 
 

 

Jsou to malá kouzla - jsou to malé sny.

Pojďme se společně toulat a snít, vydat se neprobádanými čarodějnými stezkami... 

 

Ráda Vás poznávám :)

 

Jmenuji se Markéta a na fleru již nějakou dobu funguju jako zavedený prodejce.

nefelibata vznikla jako cesta - cesta k sobě samé, k lidem kolem mě, ke svému životu. V tvorbě nefelibata se odráží má dětská láska k drhaným náramkům, pozdější tvorba z korálků a taky fascinace drahými kameny, která mě provází ještě od předškolních let (komu by se nelíbily truhly plné zářivých drahokamů v pohádce o Třetím princi? :)) Je to cesta úžasu a lásky k životu viditelnému i takovému, který našim smyslům uniká.

Taky je to pro mě způsob, jak poskytnout prostor své neklidné duši. Je to právě ona, kdo mě občas nutí vstávat o půl páté a jindy v tu dobu teprve jít spát; kdo způsobuje, že se mi občas chce hodně se smát a jindy hodně brečet; díky komu žiju v neustálém pohybu a překvapení.

Moje představa ideálního života je vlastně kaleidoskop dní, které vždycky zahrnují kočku Dorotku, spící mi na klíně a hrající si s míčkem, všechny podoby počasí od podzimních mlh, přes zimní vánice po letní bouřky a horké, voňavé slunce, spousty kafe a čaje a samozřejmě neomezené množství tvorby.

Taky všechny zázraky světa: sýkorky, choulící se na ojíněné větvičce, modř nebe i sojčích pírek, tajemná světýlka v lesích a zvonivý smích víl. Všechny pestré sny a kouzla, kterých si prostě stačí všimnout, aby začala existovat.

A tohle všechno bych si přála Vám předat ve svých špercích.

Děkuji za Vaši milou návštěvu!

Jak se starat o šperky nefelibata?

Při výrobě šperků používám prověřené, vysoce kvalitní, obyčejně české materiály a v průběhu celé výroby vše pečlivě kontroluju - každý centimetr přízí i každý drobounký korálek prochází mýma rukama a mým dohledem. :)

Přesto mějte na paměti, že všechny materiály mají omezenou životnost, zejména křehčí nebo přírodní záležitosti, jako je broušené sklo nebo mušle.

Šperky proto prosím nevystavujte nadměrnému zatížení v podobě častého namáčení, efektu různých chemikálií a kosmetických přípravků, ale samozřejmě ani nenechavým packám dětí nebo mazlíčků.

Co když se šperk poškodí?

Pokud dojde k poškození, které dokážu opravit, ráda to pro Vás udělám. Stačí se mi ozvat a na všem se domluvíme.

Pokud se šperk "porouchá" tak, že s tím při nejlepší vůli nedokážu nic udělat, ráda Vám poskytnu aspoň nějaké zvýhodnění pro Váš příští nákup u mě. Na všem se opět domluvíme osobně.

Hodí se šperky pro alergiky?

Všechny mé výrobky vznikají v prostředí, ke kterému neodmyslitelně patří domácí zvířátka - momentálně králíček a kočka. Šperky před odesláním ještě kontroluji a případný všetečný chloupek odstraním, bohužel se ale může i tak stát, že na zásilce nějaký ten alergen uvízne. 

Co se týče kovových součástí šperků, zejména náušnicových háčků a zapínání, primárně využívám barevně sladěné komponenty z bižuterní směsi kovů. Na požádání tyto komponenty vyměním za hypoalergenní ocelové.

Zajímá Vás něco jiného? Napište mi zprávu a ráda Vám odpovím!

 

 

Způsob dopravy
Veškeré své šperky zasílám v ozdobných sáčcích či krabičkách, takže jsou hned připravené k obdarování nebo pro Vaše potěšení. :) K nové majitelce putují v peřince z bublinek a aby se jimi mohla těšit co nejdříve, zasílám vše doporučeně. Po odeslání balíčku Vám ve zprávě přijde číslo zásilky, takže ji můžete sledovat na její cestě.
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Fler Boxy
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
695549
3.2.2018 Na blogu přibylo malé čtení k odpolednímu kafi...

https://www.fler.cz/blog/...
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.