Profil uživatele
nefelibata
Prodávající
Hradec Králové
Registrace: 17.7.2017

 

nefelibata - doslova "chodec po oblacích, tedy, jinými slovy, snílek a dobrodruh, člověk, pro kterého je vlastní představivost důležitější než konvence společnosti či umění.

Pojďme se společně toulat po oblacích!

V obchůdku nefelibata najdete rozevláté, svobodomyslné šperky ve stylu boho chic, tedy bohémské módy, inspirované širokou škálou stylů od viktoriánské a secesní éry až po šedesátkové děti květin.

Jsou určené pro všechny snílky, tulačky a divoženky, zkrátka pro všechny, v jejichž tělech přebývají neposedné duše. Pro Vaši svobodu a bohémství nemusíte nutně podpálit dům, opustit partnera a vydat se v maringotce na jih :) - šikovně vybraný kousek oblečení nebo doplněk někdy stačí.

"Život je neustálé romantické dobrodružství..." (Osho)

 

 

 

Ráda Vás poznávám :)

 

Jmenuji se Markéta a na fleru již nějakou dobu funguju jako zavedený prodejce.

nefelibata vznikla jako takový "vedlejší projekt", který mi umožňuje se vrátit k tomu, co mi vždycky bylo milé, totiž rochňání se v barevných korálcích, stužkách a bavlnkách. :)

Taky je to pro mě způsob, jak poskytnout prostor své neklidné duši. Je to právě ona, kdo mě občas nutí vstávat o půl páté a jindy v tu dobu teprve jít spát; kdo způsobuje, že se mi občas chce hodně se smát a jindy hodně brečet; díky komu žiju v neustálém pohybu a úžasu.

Moje představa ideálního života je vlastně kaleidoskop dní, které vždycky zahrnují kočku Dorotku, spící mi na klíně a hrající si s míčkem, všechny podoby počasí od podzimních mlh, přes zimní vánice po letní bouřky a horké, voňavé slunce, spousty kafe a čaje a samozřejmě neomezené množství tvorby.

Taky všechny barvy světa od modři mořských zátok, přes pestré barvy marocké tržnice až po jasně rudé poslední šípky, choulící se na ojíněné větvičce vedle statečné sýkorky.

A tohle všechno bych si přála Vám předat ve svých špercích.

Děkuji za Vaši milou návštěvu!

Šperky nefelibata vznikají jako spontánní, vždy originální záležitosti, vytvářené v mně blízkém stylu boho, boho chic.

Obvykle v nich najdete do nějaké míry zastoupené textilie - barevné bavlnky, české nitě perlovky, krajky, stužky a látky. Dále také korálky převážně české výroby - mačkané, broušené i populární rokajl od Preciosy.

Protože by to ale za chvíli byla nuda, ráda se vydávám do tajuplných a neprozkoumaných vod a často se u mě budou objevovat i další prvky: dřevo nebo mořské korály a mušle nebo třeba autorské vinuté perle.

Všechny šperky jsou vyráběné z pečlivě vybraného a kontrolovaného materiálu, samozřejmě s notnou dávkou lásky a nadšení a pod bedlivým dozorem mé kočky Dorotky a králíků Karla a Oskara.

Pevně doufám, že zde najdete to, po čem toužíte - a pokud ne, nebojte se si o to napsat! Ráda vyhovím Vašim přáním, co se týče jiné barevné kombinace, délky, či úplně nového šperku.

Těším se na Vaše sny a přání.

 

Způsob dopravy
Šperky posílám prostřednictvím České pošty, doporučeně, pečlivě a ozdobně zabalené. :)
Další prodejní profily
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
Žádné aktuální informace.
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.