Profil uživatele
Nejen přání k sežrání
Prodávající
Ostrava
Registrace: 6.2.2018

Dejte svým slavnostním životním momentům punc originality!

Nabízím ručně a s láskou vyráběná přáníčka, svatební oznámení či další doplňky na oslavy, svatby nebo rozlučky se svobodou. Na těchto stránkách si můžete nejen vybrat z již hotových přáníček, ale mé služby Vám budou k dispozici i při tvorbě originálního přáníčka na Vaše přání. Stačí mi do mailu napsat/poslat obrázek, jakou máte představu o barevném provedení či stylu přáníčka, nebo rovnou sepsat informace o konkrétním člověku, kterému je přáníčko určeno (např. potřebuji přáníčko pro strejdu k 60. narozeninám - rád jezdí na kole, pracuje jako učitel elektrotechniky na SŠ a každý rok jezdí k moři) - pak Vám vytvořím přáníčko přesně na míru. :)

Kromě přáníček vyrábím i svatební oznámení a další doplňky na svatbu (jmenovky na stůl, program svatby, jídelníček...). A protože ke každé pořádné svatbě patří i pořádná rozlučka se svobodou, ráda ji zpestřím například originálními plackami či transparenty.

Pokud na svatbu jdete jako host a chcete novomanželům pogratulovat originálním přáníčkem, rovněž se nebojte mne kontaktovat (jak s již hotovým přáníčkem, tak s přáníčkem na míru).

Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
Žádné aktuální informace.
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Žádní oblíbení uživatelé.
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.