Domů Profil prodejce Nesi
Jitka Krausová
  • aktivní prodejce od r. 2013
    Reaguje na objednávky obvykle do 15 minut.
  • Čížkov, ČR
  • 150 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (90) 100%
Nadšenci: 408
Aktivita: aktivní
Prodáno: 150
Registrace: 25.1.2013
Město: Čížkov
Stát: ČR
Tento prodejce dočasně znemožnil nákup svého zboží až do 21.3.2039 00:00 z důvodu "Prodej dočasně uzavřen".
Obchod byl automaticky uzavřen z důvodu neaktivity.

Nesi

/ Prodávající

 

 

 

  • Šperky značky  Nesi pocházejí z  produkce autorky Jitky Krausové a vznikají v ateliéru "anebotak". Jde o originální české výrobky, které mají svůj původ, osobitý styl a vysokou kvalitu zpracování.
  • Údržba je velmi jednoduchá, spočívá v občasném očištění vlhkým hadříkem nebo tamponem, pro vyšší účinnost s jarovou vodou. Po očištění je vhodné šperk nakonzervovat, oživí se tak povrch a ochrání se před nadměrným opotřebením. Nemáte-li k dispozici konzervační olej, postačí velmi lehce potřít jakýmkoliv čistým stolním olejem. Barvy tak zůstanou svěží a zářivé.
  • Je dobré se při čištění vyvarovat agresivních chemických prostředků a také čistidel s pískem, drátěnkám apod., ostré materiály by mohly narušit a degradovat povrchovou úpravu, zejména patiny. Cín je poměrně měkký kov a proto není vhodné šperk vystavovat příliš drsnému zacházení.
  • Málo známou skutečností je také to, že většina kamenů, stejně jako všechny ostatní materiály, podléhá účinkům ultrafialového záření. Při dlouhotrvajícím vystavení slunečnímu svitu tak mohou postupně blednout barvy a povrch ztrácet lesk. Pokud není šperk zrovna "v provozu", bude mu tedy nejlépe v suchu a ve tmě, v útulné  šperkovnici nebo v šuplíku.

Při laskavém zacházení však může dlouhá léta přinášet radost Vám i Vašim budoucím generacím :-) 

Způsob dopravy
Zboží zasíláme Českou poštou doporučeně po připsání peněz na účet v bublinkové obálce nebo jako balíček. Poštovné je orientační a bude upraveno dle sazebníku ČP. Poštovné do ostatních zemí EU je nastaveno na váhu zásilky do 100 gramů/105,- Pokud bude váha balíčku vyšší či naopak nižší upřesníme cenu poštovného při přijetí objednávky .
Další prodejní profily
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Fler Boxy
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Zboží

Další zboží od Nesi

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--