Klikněte si na obrázek, pro maximální velikost
Profil uživatele
Netuctove
Eva Halwigerová | prodávající
Kladno
Registrace: 26.11.2009

 

 

 Vážení a milí....

všem vám, kteří ke mě zavítali, nakoukli, případně nakoupili....

Prožívejte příjemně adventní čas,

nenechte se otrávit ničím a nikým, žijte přítomným normálním štěstím

 

 

 

 image

 

 

 Ahoj, jmenuji se Eva Halwigerová.

Jsem malý podnikatelíček, moc mne to baví.  Vlastním kamenný obchod, kde prodávám neokoukanou zahraniční módu, ktrerou kombinuji s mojí a vaší tvorbou.  

Ráda bych měla obchod plný jen a pouze tuzemské tvorby, ale je to spíš hudba budoucnosti, je to na přeprodej přeci jen finančně náročné. 

Nejsem žádná švadlena, ani krejčová, oděvy jsou zakoupené a jen mnou upravené a nazdobené, kabely, kabelky  a tašky jsou moje vlastní originální tvorba.

 K focení používám běžný automat, fotografie nijak neupravuji, takže se může lehce stát, že v balíčku budete mít pěknější zboží, než jste čekali image

Přeji příjemné nakupování, jste kdykoliv vítáni 

                                                                                                                          Ještě bych vás chtěla upozornit, že většinu zboží nabízím  ve svém obchodě a tak se může stát, že si objednáte zboží, které jsem prodala a nestihla včas stáhnout z nabídky zde.  

                                                                                                                   Všechny mé výtvory jsou vyrobeny v prostředí plném psích a prachových alergenů, v hlučném a chaotickém prostředí, nicméně s pečlivostí a láskou. Někdy šiji doma, někdy v obchodě, ale vždycky s plným nasazením.

 

 

 image

 

 

 

 

 

 

Způsob dopravy
Platbu očekávám do deseti běžných dnů, přejete-li si posečkat, informujte mne, prosím, pod objednávku. Fakturu vystavuji až po připsání částky na účet,ke každé objednávce, elektronickou, naleznete ji pod objednávkou. Zboží posílám vždy jako doporučenou zásilku, velice se mi osvědčilo cenné psaní, které máte hned druhý den. Nevejdeme-li se rozměrově, tak jako doporučený balíček. CENA 50 kč PLATÍ PRO JEDEN ŠÁTEK, DVA SE DO PSANÍ NEVEJDOU? PAK JE CENA 65 KORUN. PŘI JEŠTĚ VĚTŠÍ OBJEDNÁVCE SE PAK CENA ŘEŠÍ INDIVIDUÁLNĚ. Na poštu chodím zpravidla v úterý a v sobotu, přejete-li si poslat obratem, jistě se můžeme domluvit.
Obchodní podmínky

Podle nějakých nových pravidel jsem povinna vás upozornit, že zboží můžete bez udání důvodu do 14 dnů vrátit. Informujte mne vnitřní poštou, nejlépe přímo pod konkrétní objednávku, že vracíte.  V tom případě zasíláte zpět nepoškozené, nenošené,  náklady na poštovné jdou na vás. Vyčkejte prosím na potvrzení zpáteční adresy. Zatím jsem žádný takový případ neměla, doufám, ža ani nebudu mít. Toto se nevztahuje na zboží upravené podle vašeho přání. Jiná věc je reklamace, tu samozřejmě uznám, pokud zboží bude vykazovat nedostatky.  V tom případě vracím veškeré poštovné. Očekávám zboží v tom stavu, v jakém jste ho přijali. Na vrácení máte také 14 dní. Jsem podnikatel, vlastnící kamennou prodejnu, moje IČ je 76245667

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.", eviduje-li poplatník v daném pokladním místě tržby v běžném režimu.

 

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Příjemce tržby eviduje tržby ve zjednodušeném režimu, tzn. je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně nejpozději do 5 dnů.", eviduje-li poplatník v daném pokladním místě tržby ve zjednodušeném režimu.

Další prodejní profily
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Fler Boxy
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
680312
6.12.2017 Vážení zákazníci, do konce roku posílám jen a pouze s GEIS, menší balíčky jako dopr.psaní. Balíky pošty chodí nespolehlivě a příliš dlouho.
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.