Profil uživatele
něženka
Prodávající
Hrádek
Registrace: 29.5.2009

Psal se rok 2002, když se zrodil v Rokycanech nápad založit občanské sdružení zaměřené na výtvarně-keramickou činnost. Jsme parta kamarádek – učitelek. Hned 1.10. 2002 byl zahájen provoz výtvarné a keramické dílny, kterou navštěvují děti z mateřských a základních škol v rámci výuky výtvarné výchovy, dále zde probíhají odpolední výtvarně keramické kroužky pro děti předškolního věku, výuka výtvarných technik pro žáky 1. a 2. stupně ZŠ, keramické kroužky pro začátečníky a pokročilé, keramika pro děti, keramika pro rodiče s dětmi a večerní kurzy pro dospělé.

V rámci našich aktivit se snažíme podporovat u dětí i dospělých rozvoj jejich výtvarného projevu (různé výtvarné techniky, šperkařina, výroba a vypalování keramických předmětů apod.). Naše sdružení je zaměřeno na činnost s dětmi i dospělými, sdružuje přes 400 dětí týdně, a tato činnost je pojata jako nezisková.

Postupem času jsme otevřeli další dílny na Rokycansku, a tím umožnili vyžití co nejširšímu věkovému spektru. Snažíme se zapojit všechny, bez ohledu na jejich "umělecké nadání". Nechceme konkurovat LŠU (ZUŠ), jen chceme umožnit malovat, vyrábět, tvořit všem těm, kteří z toho mají radost, baví je to. A velmi bychom si přáli, aby tato myšlenka – zpřístupnit naše kroužky všem, kteří o ně mají zájem, přetrvala i nadále.

Kromě keramiky nabízíme kurzy a výtvory ze smaltovací pícky, smaltu na plotýnce, fusingu, cínování a tiffany vitráže.

Způsob dopravy
česká pošta, bublinková folie
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
Žádné aktuální informace.
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Žádní oblíbení uživatelé.
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím