Domů Profil prodejce Nian
  • Prodejce od r. 2011
  • Žehuň, ČR
Hodnocení: nehodnocen
Aktivita: -
Registrace: 8.11.2011
Město: Žehuň
Stát: ČR

Nian

/ Prodávající
Novinky
Žádné aktuální informace.

Ahoj! Jsem mladá maminka z malé vesnice u Poděbrad. Zde na Fleru budu nabízet zejména kresby suchými křídami, hlinkou, vzácně tužkou, a to kreslené na kartonu. Tento materiál mám ráda pro jeho pevnost, trochu vlnitý povrch, charakteristické zabarvení a "patinu". Tématem mých kreseb většinou bývají domorodci, etničtí lidé, a to jak studie detailů jejich tváře, tak třeba i vyobrazení skupinových činností. Portréty konkrétních známých osob nekreslím, neb mě to nebaví, je to zdlouhavé, namáhavé a v konečném důsledku téměř vždy nevděčné :).

Vzhledem k tomu, že se v mém okolí vyskytuje afrických domorodců jen pomálu, většinou se nechávám inspirovat osobami z nějaké cestovatelské fotografie. Kolem ní pak podle fantazie dotvořím okolí - snažím se, aby bylo realistické. Postupuji od celku k detailům, často nechávám kresbu den či dva "uležet", a až pak ji dokončím. Své kresby nepovažuji za vysoké umění, ale jsou tvořeny s citem a radostí a věřím, že se budou líbit.

Způsob dopravy
Česká pošta, PPL, baleno ve fólii, z důvodu pevnosti materiálu posílám "placky". Možnost poslat i na dobírku.
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od Nian

Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--