Domů Profil prodejce NikiLu
Lucie Polanská
  • aktivní prodejce od r. 2014
    Reaguje na objednávky obvykle do 1 hodiny.
  • Písek, ČR
  • 1573 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (207) 100%
Nadšenci: 692
Aktivita: aktivní
Prodáno: 1573
Registrace: 12.10.2014
Město: Písek
Stát: ČR

NikiLu

/ Prodávající
Novinky
1074783
1.10.2023 Výroba a prodej keramiky nepřerušen. Všem přeji krásný podzim! Lucie Polanská ;)

Objednávky na výrobky na zakázku (plastiky, domovní čísla,zvonky a jmenovky, žardiniéry,..) přijímám již pouze mimo Flér.

Pro zájemce o zvonková tlačítka - kdo nemá dotaženou elektriku k brance, ke svým zvonkovým tlačítkům nově nabízím kompatibilní bezdrátový zvonek. Nabídka a prodej možný pouze mimo Fler.

Předem děkuji za pochopení.

Vítám Vás na profilu pojmenovaném NikiLu. Představuji Vám malou ukázku mé práce, vznikající v dílničce v malebné jihočeské Putimi. Keramika mne provází vlastně celým životem - od prvních zájmových kroužků, přes studium na SPŠ Keramická v Bechyni, až po dnešní dny.. Věnuji se výrobě především venkovní keramiky, určené primárně do zahrad a na fasády domů pro celoroční instalaci (kromě některých pítek). Velké oblibě, kromě plastik Sluncí, Pánů lesa, pítek, květináčů a malých modelovaných ptáčků či květin, se těší především originální zvonková tlačítka, kde kombinuji materiály keramiku/mosaz. Nově, pokud nemáte k brance dotaženou elektriku, svá zvonková tlačítka nabízím i s kompatibilním bezdrátovým zvonkem od Českého výrobce jako komplet. Pracuji i na zakázku - například kachle s domovním číslem a figurkou Vašeho pejska podle fotografie - proč z domovního čísla neudělat rovnou i Vaše domovní znamení..? :) Mám to štěstí, že má práce je mým koníčkem. A možná i proto pracuji vždy jak nejlépe dovedu. Při výrobě se držím starých osvědčených postupů, každý výrobek 2x pálený na vysokou teplotu, cena nesmí být na úkor kvalitě provedení. Nepoužívám formy, vše modeluji nebo točím na kruhu ručně. Tím si zaručuji, že každý můj výrobek je vždy originál. 

Lucie Polanská

Zvonková tlačítka - keramika/mosaz

Domovní čísla na zakázkuLucie Polanská osazený kvetnik s jesterkou

 Mrazuvzdorná keramická růže

 Zvonkové tlačítko Kočka (mrazuvzdorná keramika/mosaz) Lucie Polanská, PutimVlaštovka keramická dekorace na plot

Zboží posílám Českou poštou, jako řádně pojištěný Křehký Balík do ruky. Abych předešla poničení výrobků při transportu, ani drobné věci neposílám v obálkách. Balím pečlivě do bublin a vzduchových polštářků. Při doručení viditelně poničeného balíku - zásilku odmítněte převzít nebo ji rozbalte přímo před doručovatelem či na pobočce pošty. Pokud zjistíte, že je zboží rozbité až po převzetí, postupujete podle platných Obchodních podmínek České pošty - balík reklamujete buď osobně na poště do 2 pracovních dnů od doručení nebo lze i on-line na stránkách pošty.

https://www.ceskaposta.cz/ke-stazeni/postovni-podminky

https://www.ceskaposta.cz/rady-a-navody/reklamace

 

Způsob dopravy
Zboží posílám Českou poštou, jako řádně pojištěný Křehký Balík do ruky. Abych předešla poničení výrobků při transportu, ani drobné věci neposílám v obálkách. Balím pečlivě do bublin a vzduchových polštářků. Při doručení viditelně poničeného balíku - zásilku odmítněte převzít nebo ji rozbalte přímo před doručovatelem či na pobočce pošty. Pokud zjistíte, že je zboží rozbité až po převzetí, postupujete podle platných Obchodních podmínek České pošty - balík reklamujete buď osobně na poště do 2 pracovních dnů od doručení nebo lze i on-line na stránkách pošty. https://www.ceskaposta.cz/rady-a-navody/reklamace https://www.ceskaposta.cz/documents/10180/282441/ostatni_sluzby.pdf/b79ebe27-90c9-4430-894a-e7daae2d86cc
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od NikiLu

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--