Profil uživatele
_Nikolká_
Prodávající
Kopřivnice
Registrace: 27.1.2011

Vítám Vás v mém obchůdku!
Zatím jsem jenom začátečník, který má možnost rozvíjet svou kreativitu už od předškolního věku, ale stále je co zlepšovat a tak i já se snažím objevovat stále něco nového, a to především během kouzelného období Vánoc, kdy nadchází ten pravý čas obdarovat své blízké něčím, co nikde v obchodě neseženou a něčím, co je uděláno z lásky. A na tom je vlastně postavena má dosavadní životní cesta světem kreativity. Tvoření miluju, ale moc se mi nenaskýtá příležitost jindy, než právě o Vánocích, protože nikdy nevím, jak bych měla jinak své výtvory uplatnit.
Nyní bych se chtěla posunout dál právě tím, že začnu své výtvory prezentovat i zde na fleru a podělit se o část svého ,,duševního bohatství".
Tohle totiž opravdu je bohatství, Vaše kreativita - to je něco ve Vás, co Vám nidko jiný vzít nemůže, je to koutek ve Vaší duši, a záleží už jenom na Vás, kolik z toho koutku nabídnete a odhalíte celému světu.
A od toho tady na fleru všichni jsme, ne? :-)

Způsob dopravy
Zabaleno do bublinkové folie a bublinkové obálky, doporučeně přes českou poštu.
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
Žádné aktuální informace.
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím