Domů Profil prodejce ninahedwic
  • Prodejce od r. 2011
  • Praha Čakovice, ČR
Hodnocení: nehodnocen
Nadšenci: 1
Aktivita: -
Registrace: 16.4.2011
Město: Praha Čakovice
Stát: ČR

ninahedwic

/ Prodávající
Novinky
Žádné aktuální informace.

V našem atelieru vítáme všechny zájemce o výuku kreslení (včetně automatické kresby), malování a dalších výtvarných technik. 

Přijímáme studenty od dětí školního věku až po návštěvníky kurzů kreslení a malování pro dospělé.

Náplň kurzů malby a kresby je individuálně přizpůsobována. Každý týden navštěvuje naši školu zhruba 120 - 150 studentů.

Kurzy vedeny akademickými malíři, sochaři, architekty a designery.

 

V rámci kurzů je možné svoji činnost zaměřit od relaxační až po intenzivní výtvarnou průpravu na přijímací zkoušky na střední a vysoké školy.
Výuka probíhá ve výtvarných atelierech v Praze a v Brně ve formě pravidelných dvouhodinových kurzů nebo formou vícedenních workshopů a seminářů.
Složení našeho pedagogického týmu nabízí také přípravu na přijímací zkoušky školy architektury (FA ČVUT Praha, VŠUP Praha, AVU Praha, FA VUT Brno, FA Liberec) a designu (AVU Praha, VŠUP Praha).
 
Součástí výtvarného atelieru na Žižkově je fungující architektonický atelier, ve kterém mají naši žáci možnost nahlédnout pod pokličku projektování staveb a konzultovat své práce v rámci přípravných kurzů na vysoké školy s architekty a designery.
Pro naše žáky nabízíme rozmanité kurzy od klasické kresby a malby, malování v plenéru, kurz olejomalby, akvarel, figurální kresbu, večerní kreslení, přes malování na hedvábí, počítačovou grafiku, po scenaristiku, scenografii a základy filmování...
 
  • Nejste si jisti, zda je kurz malování pro Vás to pravé? Nezoufejte! Pro nerozhodné nabízíme zkušební hodinu zdarma, kdy přijdete do atelieru, bude Vám vysvětleno vše okolo jeho fungování, lektor s Vámi probere Vaše zájmy a pokusí se Vám navrhnout vhodnou formu výuky pro Vás. Potom můžete být přítomni na 90 minutové lekci, jako byste již byli našimi studenty, a pokud se Vám hodina bude líbit, můžete se přihlásit do semestrálního kurzu.
Na setkání se těší celý tým a Nina Hedwic!
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od ninahedwic

Oblíbení uživatelé
Žádní oblíbení uživatelé.
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--